20:12 16 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

شاگردان یورگن کلوپ به دنبال کسب پیروزی پس از 4 دیدار بدون برد هستند.

به گزارش اسپوتنیک، نبردی که امشب از ساعت 11:30 در آنفیلد با سوت مایک دین آغاز خواهد شد، برای لیورپول اهمیت زیادی دارد.

وضعیت لیورپول؛

لیورپولِ یورگن کلوپ اکنون در دوران بدی قرار دارد، اگرچه سرمربی آلمانی می‌گوید این اتفاق در فوتبال طبیعی است و سخت‌ترین دوره مربیگری او هم نیست. لیورپول که بهترین خط حمله لیگ برتر را دارد، حالا طلسم شده است. خبر خوب اینکه به مصاف تیمی خواهند رفت که سال‌هاست در لیگ برتر به آن نباخته‌اند.

در کل فقط یک باخت مقابل برنلی داشته‌اند و آن‌هم در آنفیلد نبوده. خبر بد اینکه فصل پیش با خیال راحت به مصاف برنلی رفتند تا کم‌کم به رکورد 100 درصد پیروزی در لیگ برتر برسند اما همین برنلی جلوی آنها ایستاد. امشب لیورپول برای عقب نماندن از کورس قهرمانی باید پیروز شود.

شرایط برنلی؛

تیمی که همه قهرمان‌ها را برده حتماً خطرناک است. برنلی بعضی اوقات همه را غافلگیر می‌کند و همین چند روز پیش هم منچستریونایتد برای صدرنشین شدن مقابل تیم ‌شان‌دایچ سختی کشید. برنلی تیم هفدهم جدول است و اگر می‌خواهد از این منطقه خارج شود باید از لیورپول امتیاز بگیرد.

در کریسمس به بعد 3 بازی از 4 بازی‌شان را باخته‌اند و وضعیت خوبی نداشته‌اند. آیا اعتماد باشگاه به دایچ تمام می‌شود؟ در آنفیلد کار دشواری دارند اما هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست. شاید با فرمول تیم‌هایی مثل وست‌برومویچ، نیوکاسل و ساوتهمپتون حداقل یک امتیاز از لیورپول بگیرند.

آخرین جدال

فصل قبل در آخرین بازی دو تیم برنلی رکورد پیروزی‌های متوالی لیورپول در آنفیلد را شکست. آن بازی یک-یک مساوی شد که رابرتسون برای لیورپول و رودریگز برای برنلی گل زدند.

ترکیب احتمالی دو تیم

لیورپول: آلیسون، آرنولد، ماتیپ، فابینیو، رابرتسون، هندرسون، تیاگو، جونز، صلاح، مانه و فیرمینو

برنلی: پوپ، لاوتون، تارکوفسکی، می، پیترس، بریدی، وست‌وود، براون‌هیل، مک‌نیل، بارنز و وود

مرتبط:

این لیورپول - لیورپول کلوپ نیست؛ سه بازی متوالی بدون گل در لیگ
بازی لیورپول – یونایتد، پس از« گیم اف ترونز» بیشترین بیننده را در بریتانیا داشته است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر