02:30 25 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

کانر مک گرگور هنوز به نبرد مجدد با قهرمان سبک وزن جهان فکر می‌کند.

به گزارش اسپوتنیک، کارنر مک گرگور مباره ایرلندی مبارزات آزاد جهان که روز یکشنبه در رویداد UFC 257 باید به مصاف داستین پوریه برود، طی کنفرانس خبری رویداد گفت به مبارزه مجدد با حبیب فکر می‌کند.

مک گرگور می‌گوید که اگر رقیب داغستانی‌اش این مبارزه را نخواهد، او نیز به مسیر خود ادامه خواهد داد. مبارز ایرلندی در این باره بیشتر صحبت کرد وگفت:«همانطور که قبلا گفتم، مبارزه ما در سال 2018 برگزار شد و زمان زیادی از آن می‌گذرد. دنیا می‌داند که این مبارزه هنوز تمام نشده است. جنگ هنوز به پایان نرسیده است».
مک گرگور در ادامه گفت:«ورزش به این مبارزه مجدد نیاز دارد، مردم دوست دارند این اتفاق رخ بدهد. اگر او نخواهد من دیگر پیگیر مبارزه نخواهم شد، همین. آرامشم را حفظ می‌کنم و ادامه خواهم داد. همین کار را خواهم کرد. من به دسته وزنی 70 کیلوگرم بازگشته‌ام. کم کم به دنیا نشان خواهم داد وضعیتم چگونه است».

 حبیب نورماگومدوف در رویداد UFC 229 که در تاریخ اکتبر 2018 برگزار شد، در راند چهارم با سابمیشن کانر مگ گرگور را تسلیم خود کرد. بدیهی است که کانر مثل هر مبارز دیگری پس از شکست به مبارزه مجدد فکر کند. اما مشکل این است که حبیب اخیرا به طور جدی از دنیای مبارزه حرفه‌ای خداحافظی کرد.

 

 

مرتبط:

پایان جنگ و کینه؛ واکنش مثبت مک گرگور به خداحافظی حبیب
حبیب نورمحمدوف به این شرط بر میگردد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر