23:09 18 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی لیورپول می گوید این تیم دیگر در فصل جاری به قهرمانی فکر نخواهد کرد و از جمع مدعیان خارج شد.

به گزارش اسپوتنیک، لیورپول نه تنها برای پنجمین بازی متوالی در لیگ برتر انگلیس پیروز نشد، بلکه در دیدار مقابل برنلی که با یک گل شکست خورد، رکورد شکست‌ناپذیری‌اش در آنفیلد را هم از دست داد.

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول در پایان این بازی ضمن اعتراف به این مسئله که فعلاً نمی‌توانند به قهرمانی فکر کنند، گفت:«مثل این بود که مشت محکمی خورده باشیم. این تقصیر من است و توضیح ساده‌ای دارد. توپ را زیاد داشتیم و موقعیت‌هایی هم ایجاد شد که نتوانستیم استفاده کنیم».
سرمربی آلمانی مرسی‌سایدها در ادامه همچنان در خصوص شکست تیمش و درگیری با شان دایچ گفت:«امشب دو موقعیت خیلی خوب داشتیم که اگر آنها را گل می کردیم، بازی کاملا متفاوت می شد؛ اما گل نزدیم و نمی توانم این شکست را باور کنم. درگیری با شان دایچ؟ اگر او در مورد این موضوع حرف نزند من هم چیزی نمی گویم».
کلوپ در بخش پایانی صحبت‌هایش گفت:«بازیکنانم سخت تلاش کردند و نتیجه نداد. اگر چیزی درست کار نکند باید بیشتر تلاش کنید. باختن در این بازی آسان نبود، ولی ما توانستیم ببازیم! باید این مشکل را حل کنیم. در فوتبال وقت زیادی نیست. در برخی دقایق چیزهای درستی را امتحان کردیم و در برخی دقایق نه. در هر صورت در این لحظه نمی‌توانیم به قهرمانی فکر کنیم».

لیورپول بعد از 68 بازی بالاخره در لیگ برتر و در ورزشگاه آنفیلد شکست را تجربه کرد و با یک گل به برنلی باخت.

مرتبط:

لیگ برتر انگلیس؛ پایان رکورد شکست‌ناپذیری لیورپول در آنفیلد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر