02:39 03 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کوین دی بروین به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ چهار تا شش هفته غایب خواهد بود که عدم حضور وی در بازی‌های لیورپول و تاتنهام می‌توند برای سیتی کمی سخت تمام شود.

به گزارش اسپوتنیک؛ کوین دی بروین به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ در جریان بازی مقابل استون ویلا،برای چندین بازی کنار رفت که این هافبک منچسترسیتی قرار است ماه آینده در بازی با لیورپول، تاتنهام و آرسنال نتواند شرکت کند.

این در حالیست که سیتی با دو بازی عقب مانده از منچستر یونایتد اکنون در رده دوم جدول لیگ برتر قرار دارد.

پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی گفت کوین دی بروین به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ چهار تا شش هفته از میادین دور خواهد بود.

گواردیولا همچنین تأیید کرد که کایل واکر روز شنبه در دور چهارم رقابت‌های جام حذفی در لیگ دو برابر چلتنهام به خاطر بروز مشکلی در بازی چهارشنبه، نمی تواند بازی کند.

سرمربی سیتی گفت: "کایل ضربه مهمی در لگن خود داشت اما فقط یک ضربه بود، بنابراین فردا در دسترس نیست اما کاش او برای بازی بعدی در دسترس باشد. کوین، دکتر مجبور شد امروز اسکن را بررسی کند و او بین چهار تا شش هفته بیرون خواهد بود."

اگر بهبودی دی بروین شش هفته کامل طول بکشد او حداقل 9 مسابقه برای سیتی را از دست خواهد داد از جمله بازی رفت دور شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل تیم آلمانی بوروسیا مونشن گلادباخ.

سیتی در لیگ با 2 امتیاز عقب مانده از منچستر یونایتد با یک بازی در رده دوم لیگ قرار دارد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر