02:22 04 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پس از رد درخواست باشگاه اتلتیکو مادرید از سوی دادگاه حکمیت ورزش، محرومیت ده هفته‌ای کیرن تریپیر مدافع انگلیسی این باشگاه قابل اجرأ خواهد بود زیرا روخی بلانکو دیگر امیدی برای کاهش و یا رفع آن ندارد.

به گزارش اسپوتنیک، چندی قبل کیرن تریپیر مدافع انگلیسی اتلتیکومادرید به دلیل شرط بندی که برای بازیکنان فوتبال جرم محسوب می‌شود، از سوی فدراسیون فوتبال کشورش 10 جلسه محروم و جریمه نقدی شد.

فیفا به درخواست باشگاه اتلتیکومادرید، محرومیت این بازیکن را تعلیق و تحقیقات خودش را آغاز کرد که در نهایت حکم فدراسیون فوتبال انگلیس را درست و محرومیت این بازیکن را تایید کرد.

پس از اعلام تصمیم فیفا، باشگاه اتلتیکومادرید بار دیگر با این تصمیم مخالفت کرد و برای رفع و یا کاهش محرومیت به دادگاه حکمیت ورزش(CAS) درخواست بازنگری کرد.

براساس گزارش ال‌پائیس، دادگاه حکمیت ورزش(CAS)، نیز حکم فدراسیون فوتبال انگلیس و فیفا را تایید و درخواست باشگاه اتلتیکومادرید را رد کرده است.

به این ترتیب اتلتیکومادرید مجبور به پذیرفتن این تصمیم خواهد بود و تریپیر بازی برابر تیم‌های والنسیا، کادیز، سلتاویگو، گرانادا، لوانته (دو بار)، ویارئال و چلسی را از دست خواهد داد.

انتظار می‌رود شیمه ورسالیکو مدافع کروات روخی بلانکو، در نبود تریپیر در سمت راست خط دفاع به میدان برود.

مرتبط:

اتلتیکو قیمت تریپیر را مشخص کرد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر