09:17 01 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رونالدو کومان در صورتی کسب پیروزی در بازی بعدی بارسلونا خارج از نیوکمپ، به رکورد 6 پیروزی متوالی در خارج از خانه که در حال حاضر در اختیار لوئیز انریکه است، دست خواهد یافت.

به گزارش اسپوتنیک، از آغاز فصل که رونالد کومان هدایت بارسلونا را به عهده گرفت، انتقادهای زیادی از این سرمربی هالندی شده است و بسیاری معتقد اند که شرایط بارسا تغییر چندانی با زمان والورده و ستین نکرده است.

اما برخی آمارها نشان می‌دهد که تیم کومان حد اقل در لالیگا روند رو به رشدی را طی کرده است و اگر همین طور ادامه دهد، ممکن در ادامه  به حریف جدی رئال مادرید و اتلتیکومادرید در راه کسب عنوان قهرمانی رقابت‌های لالیگا مبدل شود.

در واقع کومان در 5 دیدار خارج از خانه در رقابت‌های لالیگا، به پیروزی دست یافته است و برابر تیم‌های وایادولید، هوئسکا، بیلبائو، گرانادا و الچه پیروز شده است و دو بازی با شکستن رکورد 6 سالۀ لوئیز انریکه فاصله دارد.

 لوئیس انریکه در فصل 16-2015، برابر تیم‌های مالاگا، لوانته، خیخون، لاس پالماس، رایو وایکانو و ایبار در شش بازی متوالی برنده شده بود و اگر کومان در بازی بعدی بارسلونا در خارج از خانه موفق به کسب پیروزی شود، با این رکورد برابری و در ادامه از انریکه پیشی خواهد گرفت.

این در حالی‌ست که بارسلونا در با 37 امتیاز و یک بازی بیشتر نسبت به اتلتیکومادرید صدرنشین در رده سوم جدول لالیگا قرار دارد.

 

مرتبط:

کومان: ما به غیر «لیونل مسی» هیچ بازیکنی را نداریم که پنالتی‌ها را گل کند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر