02:50 05 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

4 ستاره جوان در چند بازی آخر نشان داده اند که نقش کلیدی در ترکیب ثابت رونالد کومان دارند و پیروزی‌‎ها را رقم می‌زنند.

به گزارش اسپوتنیک، از آغاز فصل که رونالد کومان هدایت بارسلونا را به عهده گرفت، انتقادهای زیادی از این سرمربی هالندی شده است و بسیاری معتقد اند که شرایط بارسا تغییر چندانی با زمان والورده و ستین نکرده است.

کومان اما با استفاده از بازیکنان جوان در ترکیب ثابت، نشان داده که در رقابت‌های لالیگا روند رو به رشدی را طی کرده است و اگر همین طور ادامه دهد، ممکن در ادامه  به حریف جدی رئال مادرید و اتلتیکومادرید در راه کسب عنوان قهرمانی رقابت‌های لالیگا مبدل شود.

رونالد کومان به کار با بازیکنان جوان علاقه دارد و این مسئله به همه هویدا است. او در بارسلونا فرصت زیادی به جوانان داده است و جوانان بلوگرانا نیز پاسخ اعتماد او را به بهترین شکل ممکن داده اند.

رونالد آراخو، اسکار میگوئیزا، پدری گونزالس و فرانکی دی‌یونگ 4 بازیکنی اند که کومان به آن‌ها اعتماد دارد و از آن‌ها در ترکیب استفاده می‌کند.

در این فصل آراخو در 15 بازی آخر فقط یک بار دریبل خورده و در13 بازی اخیر 12 بار در ترکیب اصلی بوده.

 اسکار میگوئیزا بازیکن آکادمی بارسا، دیگر بازیکنی است که به دلیل مصدومیت پیکه به به ترکیب اصلی بارسلونا اضافه شد و این روزها می‌درخشد.

فرانکی دی‌یونگ بازیکن دوست داشتنی کومان است که این فصل بسیار خوش درخشیده و در 10 بازی اخیر 4 گل زده و 2 پاس گل داده.

پدری گونزالس نیز یکی از مهره‌ها بسیار ارزنده برای سرمربی بارسا بوده و نشان داده است که در 18 سالگی چه توانایی‌هایی دارد. او از 28 بازی ممکن 27 بازی را ترکیب ثابت بوده است و جای کوتینیو را به بسیار خوبی پُر کرده است.

بسیاری از کارشناسان معتقد اند که اگر به این جمع گارسیا، فاتی و دپای اضافه شوند، کاتالان‎‌ها جام‌های زیادی خواهند برد و کومان می‌تواند خودش را در تاریخ باشگاه ماندگار کند.

مرتبط:

کومان: پی‌اس‌جی به مسی علاقه دارد؟ من هم به نیمار و امباپه علاقه دارم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر