01:01 04 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پپ گواردیولا به اخراج فرانک لمپارد از چلسی واکنش نشان داد و مدعی شد که در دنیای سرمربی‌گری چنین اتفاقاتی می‌افتد و دوست دارد روزی همتای خودش را در آغوش بگیرد و ابراز همدردی کند.

به گزارش اسپوتنیک، فرانک لمپارد عصر امروز از هدایت باشگاه چلسی اخراج شد و به دوره 18 ماهۀ کاری‌اش در استمفورد بریچ پایان یافت.

اخراج این سرمربی 42 ساله با توجه به کسب نتایج ضعیف چلسی در چند بازی آخر و جایگاه نهم این تیم در جدول قابل پیش‌بینی بود و کارشناسان آن را تصمیم درستی عنوان کردند.

اخراج لمپارد واکنش‌های متفاوتی در پی داشت و پپ گواردیولا ساعتی قبل اخراج سرمربیان را وابسته به کسب نتایج عنوان کرد.

در همین حالا پپ  گواردیولا سرمربی موفق منچسترسیتی در مورد اخراج لمپارد در کنفرانس خبری قبل دیدار تیمش برابر وست بروموویچ صحبت کرد و آینده شغلی سرمربیان را در لیگ برتر انگلیس وابسته به کسب نتایج دانست.

او در این مورد به خبرنگاران گفت:" سرمربی جوان و پیر ندارد، در اینجا شما باید پیروز شوید تا همچنان به کار تان ادامه دهید. وقتی مردم در مورد پروژه ها و ایده‌ها صحبت می‌كنند، چنین چیز وجود ندارد. شما باید برنده شوید، در غیر این صورت، اخراج خواهید شد. احترام به چلسی، آغوش بزرگ برای فرانك. امیدوارم كه من به زودی بتوانم او را ببینم؛ خوب می‌توانم به رستورانت بروم تا او را دوباره ببینم".

این در حالی‌ست که پپ گواردیولا تا حالا از هیچ تیمی اخراج نشده است و کارنامۀ درخشانی دارد.

مرتبط:

رضایت «پپ گواردیولا» از عملکرد شاگردانش
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر