23:45 27 فبروری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

خوان لاپورتا، رییس سابق و یکی از نامزدان پیشتاز انتخابات بارسلونا، در گفت‌و گویی ضعف کاتالان‌ها را سبب رشد رئال مادرید عنوان کرد.

به گزارش اسپوتنیک، خوان لاپورتا بدون شک یکی از رییسان موفق باشگاه بارسلونا محسوب می‌شود و کاتالان‌ها در زمان مدیریت او موفق به کسب شش‌گانه تاریخی شدند و برای سال‌ها بر فوتبال اروپا و جهان حکمرانی کردند.

این باشگاه اما در زمان ریاست بارتومئو، درخشش چندانی نداشت و سیاست‌های اشتباه او باشگاه را به سمت ویرانی، رکود و ورشکستگی برد.

نامزد انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا که شانس زیادی برای برنده شدن انتخابات دارد، در آخرین گفت‌و گویش مدعی شده که در صورت پیروزی در انتخابات آینده، سعی خواهد کرد بلوگرانا را بار دیگر به اوج فوتبال اروپا برگرداند.

او در این مورد به « Desmarcats» گفت:" من باشگاه را به جایگاه گذشته‌اش بر می‌گردانم. زمانی که من رییس باشگاه بارسلونا بودم، رئال مادرید نمی‌توانست لیگ قهرمانان اروپا را ببرد، پس مطمئن باشید اگر من بار دیگر رییس باشگاه شوم، وضعیت معکوس خواهد شد".

این در حالی‌ست که در حال حاضر بارسلونا غرق در بحران مالی است و رییس آینده این باشگاه مجبور است تا نخست مشکلات این تیم را حل و پس از آن در مورد رشد، شگوفایی و کسب افتخارات بپردازد.

 

مرتبط:

لاپورتا: آرزو دارم 125ومین سالگرد بارسا را در نیوکمپ جدید با مسی تجلیل کنیم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر