10:08 07 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

جوردی آلبا مدافع اسپانیایی بارسلونا، در گفت‌و گویی مدعی شد که سبک بازی او سبب شده تا همه از او در دنیای فوتبال منفور باشند.

به گزارش اسپوتنیک، جوردی آلبا، مدافع 31 ساله و اسپانیایی بارسلونا است که همواره در ترکیب ثابت کاتالان‌ها حضور داشته و از زمان پیوستن به این تیم در سال 2012، 360 بازی برای کاتالان‌ها انجام داده است.

این بازیکن سبک بسیار سرعتی دارد و در اکثر مواقع با بازیکنان حریف درگیر می‌شود و خودش را به زمین می‌اندازد تا داور به بازیکنان خاطی کارت زرد بدهد.

این کار او سبب شده تا برخی‌ها از او متنفر باشند و شدیداً از سبک بازی و نحوه برخوردش با بازیکنان حریف انتقاد کنند.

جوردی آلبا در گفت‌و گویی مدعی شده که از این موضوع آگاه است و می‌داند که بازیکن منفوری در دنیای فوتبال است.

او در این مورد گفت:" هر کسی مرا تنها از طریق فوتبال بشناسد، ممکن از من متنفر باشد و این را خودم نیز می‌دانم که یکی از بازیکنان منفور دنیای فوتبال هستم. این شیوه بازی من است و دلیل تبدیل شدنم به ستارۀ که امروز هستم. جوردی آلبا به عنوان بازیکن فوتبال با یک انسان فرق زیادی دارد و من در زندگی عادی خود انسان فروتنی هستم".

آلبا در ادامه در مورد مسی نیز صحبت کرد و مدعی شد که هر دو در زمین به دنبال پیدا کردن هم هستند.

او گفت:" من و مسی در زمین بازی هم‌دیگر را پیدا می‌کنیم و پاس دادن به او سبب می‌شود تا حریف فشار بیشتری را تحمل کند و دروازه شان فروبریزد. این کار سبب شده تا حریفان ما را بیشتر بشناسند و من تلاش دارم تا به دیگر هم‌تیمی‌هایم پاس دهم. رابطه من مسی چیزی نیست که ما روی آن کار کرده باشیم و در حقیقت این رابطه به صورت خودکار شکل گرفته است".

 

 

مرتبط:

تشویش کومان رفع شد؛ آلبا به ال‌کلاسیکو می‌رسد + عکس
جوردی آلبا ممکن است به ال‌کلاسیکو برسد
آلبا: با مسی به مراتب بهتر بازی می‌کنیم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر