19:30 04 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه رئال مادرید عملیات برای جذب کلیان امباپه را سرعت بخشیده و تلاش دارد تا دست سایر باشگاه‌ها را از رسیدن به این بازیکن کوتاه سازد.

به گزارش اسپوتنیک، کلیان امباپه ستاره جوان و آینده‌دار باشگاه پاریسن‌جرمن که مدت‌هاست مورد توجه رئال مادرید قرار دارد، جمعه شب و پس از پیروزی 0-4 پی‌اس‌جی برابر مون‌پلیه، برای نخستین بار در مورد آینده‌اش صحبت کرد و مدعی شد که در حال مذاکره با باشگاه است.

او گفت که اگر خواسته‌هایش برآورده نشود، به حضورش در این باشگاه پایان خواهد داد و در مورد آینده‌اش تصمیم‌گیری خواهد کرد.

حالا آ.اس مدعی شده که این گفته‌های امباپه اشاره به رئال مادرید بوده است و این بازیکن از مدیران کهکشانی‌ها خواسته است تا عملیات جذب او را سرعت بخشند.

آ.اس مدعی‌ست که رئال مادرید این موضوع را درک کرده و با وجود شرایط اقتصادی نچندان خوب و بدهی‌های سنگینی که بخاطر ساخت ورزشگاه برنابئو دارد، در حال تدارک هزینۀ جذب امباپه است و عملیات جذب این بازیکن را بیشتر از گذشته سرعت بخشیده است.

قرارداد فعلی امباپه با پاریسن‌جرمن تا پایان سال 2022 اعتبار دارد و با توجه به اظهارات اخیرا مدیر ورزشی پاریسن‌جرمن، احتمالاً این بازیکن در تابستان آینده از این تیم جدا خواهد شد و رئال مادرید جدی‌ترین مشتری بازیکن فرانسوی محسوب می‌شود.

مرتبط:

کومان: پی‌اس‌جی به مسی علاقه دارد؟ من هم به نیمار و امباپه علاقه دارم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر