20:47 02 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

عثمان دمبله مهاجم فرانسوی و ارزشمند بارسلونا، برای تمدید قرارداد با کاتالان‌ها تمایل نشان داده است.

به گزارش اسپوتنیک، عثمان دمبلۀ 23 ساله که در سال 2017 پس از یک فصل حضور در بوروسیا دورتموند با قراردادی پنج ساله به ارزش 105 میلیون یورو به علاوه 40 میلیون یورو پاداش‌های در نظر گرفته شده به بارسا پیوست، اما تا حالا به آن تصوری که کاتالان‌ها از این بازیکن داشتند، حتی نزدیک نشده است.

دمبله که تا سال 2022، با بارسلونا قرارداد دارد، فصل گذشته به دلیل آسیب‌دیدگی تنها در 9 بازی از رقابت‌های مختلف توانست این تیم را همراهی کند که حاصلش یک گل زده بود.

این بازیکن در فصل جاری اما وضعیت بهتری دارد و  کومان به او اعتماد زیادی دارد و خود بازیکن نیز بابت این موضوع احساس مهم بودن می‌کند و راحت است.

دمبله زیر نظر کومان به روش بهتری تمرین می‌کند و مدتی‌ست که مصدوم هم نشده و بازی‌های درخشانی به نمایش می‎گذارد.

این مهاجم فرانسوی که تاکنون به امضای قرارداد جدید با بارسلونا تن نداده، در ماه‌های اخیر به شدت مورد توجه منچستریونایتد بود و حتی گفته شد در صورتی که ممفیس دپای به بارسا ملحق شود، دمبله از جمع کاتالان‌ها جدا خواهد شد.

براساس گزارش اسپورت، دمبله تمایل برای پیوستن به منچستریونایتد را رد کرد و خواهان ماندن و تمدید قرارداد با بارسلونا است.

دمبله در خصوص تمدید قرارداد آرام است و منتظر رییس بعدی و شروع مذاکرات با آن‌ها است. مشکل اما وضعیت پیچیده اقتصادی باشگاه است که اگر با دمبله توافقی حاصل نشود، بارسا می‌تواند یک سال دیگر او را نگه‌داشته و بعد از آن به صورت آزاد او را از دست خواهد داد.

مرتبط:

برگشت عثمان دمبله به تمرینات گروهی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر