13:06 06 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رودریگو بنتانکور هافبک اروگوئۀ باشگاه یوونتوس، به تمجید از آرتور ملو هم‌تیمی برازیلی‌اش پرداخت او را با آندرس اینیستا هافبک سابق بارسلونا مقایسه کرد.

به گزارش اسپوتنیک، آرتور ملو تابستان گذشته با میرالم پیانیچ معاوضه شد و هافبک بوسنیایی راهی بارسلونا و هافبک برازیلی به یوونتوس ملحق شد.

این بازیکن برازیلی در بازی‌های ابتدائی فصل درخشش چندانی نداشت اما رفته رفته جای خودش را در ترکیب بیانکونری پیدا کرد و حالا یکی از هافبک‌های فیکس ترکیب پیرلو شمرده می‌شود.

این بازیکن شب گذشته در پیروزی 0-2 برابر سمپدوریا، در کنار بنتانکور و مک‌کینی در ترکیب ثابت قرار گرفت و هر سه بازیکن جوان درخشش بی‌نظیری داشتند.

در پایان بازی رودریگو بنتانکور هافبک اروگوئۀ بیانکونری در گفت‌و گو با خبرنگاران از بازی در کنار مک‌کینی و آرتور ابراز خوشحالی کرد و به تمجید از ستاره برازیلی پرداخت.

او در این مورد به تلویزیون باشگاه گفت:" آرتور؟ خدای من. فکر می‌کنم تنها آندرس اینیستا در زمینه بازی با توپ بهتر از او بازی می‌کند. همه ما در خط هافبک خوب بازی می‌کنیم و تیم خوبی داریم. البته نمی‌توانم یک نفر را بین مک‌کینی و آرتور انتخاب کنم".

این در حالی‌ست که پیانیچ در بارسلونا نیمکت‌نشین است و به نظر می‌‌رسد که بارسلونا در این معامله ضرر کرده است.

مرتبط:

آرتور ملو: بازی در کنار کریستیانو رونالدو رویایی بود که به حقیقت مبدل شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر