08:28 04 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

توماس توخل سرمربی چلسی، پس از کسب پیروزی برابر برنلی، به مهاجمان تیمش هشدار داد تا برای گُلزنی تلاش بیشتر انجام دهند.

به گزارش اسپوتنیک، ساعاتی قبل و در دومین شب از هفته بیست‌ویکم لیگ برتر انگلیس، چلسی در ورزشگاه استمفوردبریج به مصاف برنلی رفت و این تیم را با نتیجه 2-0 شکست داد.

گُل‌های آبی‌ها را در این دیدار سزار آسپیلیکوئتا و مارکوس آلونسو دو مدافع اسپانیایی به ثمر رساندند تا چلسی به لطف درخشش آن‌ها سه امتیاز کسب کند.

توماس توخل سرمربی چلسی، پس از کسب پیروزی برابر برنلی، گُلزنی مدافعان را هشداری برای مهاجمان تیمش عنوان کرد و از بازیکنانش خواست تا دقت بیشتری در درون محوطه جریمه به خرچ دهند.

او به خبرنگاران گفت:" ما بازی را کاملاً در اختیار خود داشتیم و در جریان این دیدار هوشیاری و قدرت‌مان را از دست ندادیم. این بازی البته باید هشداری برای مهاجمان‌مان باشد چون دو بازیکن خط دفاعی ما در این بازی گلزنی کردند. ما روی گلزنی و زدن ضربه در محوطه جریمه حریف خیلی کار کرده بودیم، اما مهم گل‌هایی بود که زدی".
او در ادامه افزود:" از مهاجمان تیم می‌خواهم تا دقت بیشتر به خرچ دهند اما با این هم از عملکرد بازیکنام رضایت دارم و برد خیلی مهمی کسب کردیم. این برد به ما اعتماد به نفس می‌دهد و بازیکنان را متقاعد می‌کند که در مسیر درستی قرار دارند. ما هم در فاز دفاعی و هم در فاز هجومی خیلی خوب بودیم".

این در حالی‌ست شاگردان توماس توخل در نخستین دیدار این سرمربی آلمانی موفق به گُلزنی نشده بود و در دومین دیدار مدافعان گُلزنی کردند و خبری از درخشش مهاجمان نبود.

مرتبط:

تلاش چلسی برای تمدید قرارداد با دو ستارۀ باتجربه
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر