ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مهاجم پرتگالی منچستریونایتد که یک سال است در الدترافورد بازی می‌کند، قصد دارد سال‌ها در این تیم بماند.

به گزارش اسپوتنیک، برونو فرناندز 26 ساله از زمان پیوستن به شیاطین سرخ برای این تیم هم گلزنی کرده و هم گل های بسیاری را ساخته است.

مهاجم پرتگالی شیاطین سرخ که یک سال است برای این تیم بازی می کند، می گوید که قصد دارد تا سالها در این تیم بماند. فرناندز پس از بازی با آرسنال گفت:«این قطعا آن نتیجه ای نبود که دلم می خواست با آن اولین سالگرد سرخ پوش شدن خود را جشن بگیرم، اما همچنان تلاش می کنیم که بهتر شویم».

فرناندز در ادامه با همچنان به تمجید از یونایتد پرداخت و گفت:«این افتخار بسیار بزرگی است که با نشان باشگاه منچستریونایتد روی سینه ام بازی کنم. تاریخ این باشگاه روی پیروزی ها بنا شده، پیروزی های خیلی زیاد. من برای کمک به ادامه دادن این میراث به اینجا آمدم و تا این کار را نکنم، آرام نخواهم گرفت».

 فرناندز از زمانی که منچستریونایتد آمده، در این تیم بسیار تاثیرگذار بوده و این ستاره پرتغالی از هم اکنون برنامه های بلندمدتی برای ماندن در یونایتد دارد.

بازیساز جوان تازه وارد در منچستریونایتد درخشید و ظرف یک سال تبدیل به یکی از مهره های اصلی این تیم شد و از موثرترین بازیکنان در فرم خوب امسال شیاطین سرخ بوده است.

 

مرتبط:

فرناندز: سولشر مجبور است من را از تمرین بیرون کند
فرناندز استاد ضربات آزاد خودش را معرفی کرد + ویدیو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر