00:40 17 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فدراسیون فوتبال ایتالیا، قضیه درگیری زلاتان ابراهیموویچ و روملو لوکاکو را زیر بررسی گرفته و در صورتی که این بازیکنان مقصر شناخته شوند، ممکن است مجازاتی سنگین به آن‌ها در نظر گرفته شود.

به گزارش اسپوتنیک، چندی قبل و در جریان دیدار دو تیم آث میلان و اینترمیلان در چارچوب رقابت‌های کوپا ایتالیا، زلاتان ابراهیموویچ، مهاجم روسونری و روملو لوکاکو مهاجم نراتزوری‌ها به شدت با یکدیگر درگیری لفظی پیداکردند که منجر به اخراج ستاره سویدنی شد.

این دو بازیکن پس از این درگیری، از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایتالیا و براساس گزارش داور «پائولو والری»، یک جلسه محروم از رقابت‌های جام حذفی ایتالیا، محروم شدند.

این قضیه اما هنوز بسته نشده و فدراسیون فوتبال ایتالیا هنوز درگیری زلاتان را با لوکاکو بررسی دارد و اگر موضوع نژادپرستی در آن دیده شود، احتمال افزایش مجازات برای ستاره‌های تیم‌های شهر میلان متصور است.

کمیته انضباطی بزودی در این مورد رای نهایی خودش را صادر خواهد کرد و مشخص خواهد شد که موضوع نژاد پرستانی در این قضیه شامل بوده است یا خیر.

این در حالی‌ست که زلاتان به روز چهارشنبه گذشته در یک پست در شبکه‌های اجتماعی گفت: "در دنیای زلاتان جایی برای نژادپرستی وجود ندارد."

مرتبط:

زلاتان خدا است و ما هم سربازانش! + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر