ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

نماینده کریم بنزما در مورد احتمال حضور این بازیکن در المپیک توکیو صحبت کرد و مدعی شد که هنوز پرونده بازی‌های ملی برای ستاره فرانسوی بسته نشده.

به گزارش اسپوتنیک، کریم بنزما در سال 2016 به دلیل جاسوسی در اخاذی از متیو والبونئا از حضور در تیم ملی و پوشیدن پیراهن خروس‌ها محروم شد و در سه سال گذشته در هیچ بازی برای فرانسه به میدان نرفته است.

اما ممکن است این بازیکن در بازی‌های المپیک توکیو به با پیراهن تیم ملی فرانسه به میدان برود.

این موضوع را کریم جازیری نماینده ستاره فرانسوی مطرح کرد و مدعی شد که اگر فدراسیون فوتبال فرانسه از او بخواهد، او آماده است تا به تیم کشور در المپیک کمک کند.

او در این مورد به Le 10 Sport، گفت:"حرفه بین المللی او تمام نشده است. اگر از او دعوت شود، او هر چه سریع به کمک خواهد شتافت. چه کسی نمی خواهد در المپیک شرکت کند؟".

جازیری در مورد عدم دعوت از بنزما به تیم ملی نیز صحبت کرد و رییس فدراسیون فوتبال فرانسه را مقصر اصلی این موضوع عنوان کرد.

کریم در این مورد گفت:" کریم می‌داند چه کسی مسئول است. اگر دشان کریم را انتخاب نکرد، به این دلیل است که لو گریت او را نمی خواهد".

این در حالی‌ست که هنوز بنزما امیدوار به بازگشت به تیم ملی است و رفتار نرمی با فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی داشته است.

مرتبط:

رئال مادرید بیش از حد به بنزما اعتماد می‌کند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر