12:15 21 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

منچسترسیتی به رقابت با آرسنال و چلسی برای جذب ستاره مراکشی اینترمیلان پیوست.

به گزارش اسپوتنیک، اینترمیلان در حال حاضر مانند بسیاری از تیم های بزرگ اروپایی درگیر بحران مالی بزرگی شده و ممکن است در این شرایط «اشرف حکیمی» را به فروش برساند.

کالچومرکاتو خبر داده که علاوه بر چلسی و آرسنال، منچسترسیتی نیز جز تیم‌هایی است که علاقه بسیاری به حکیمی دارد و در حال بررسی شرایط برای ارائه پیشنهاد به بازیکن تیم ملی مراکش است.

باشگاه اینتر قصد دارد برای فروش حکیمی مبلغ 40 میلیون یورو دریافت کند. این در حالی است که با توجه به ادامه یافتن شیوع جهانی ویروس کرونا، اینتر موفق نشده که اقساط مقرر برای پرداخت هزینه این بازیکن را تامین کند و باشگاه رئال مادرید برای دریافت اولین قسط که به مبلغ 10 میلیون یورو است تا ماه حوت به آنها فرصت داده است.

مدافع کناری اینتر در تابستان سال گذشته و پس از پشت سر گذاشتن دو فصل قرضی درخشان در ترکیب بروسیا دورتموند در بوندسلیگا از این تیم جدا شده و با صلاحدید مدیران رئال مادرید به سری آ منتقل شد.

حکیمی از زمان حضور در جمع شاگردان آنتونیو کونته به یکی از بهترین بازیکنان این تیم تبدیل شد و نقشی کلیدی در نتایج خوب اینتر در مسابقات این فصل لیگ ایتالیا و حضور در کورس قهرمانی داشت.

مرتبط:

اشرف حکیمی به برنابئو برمی‌گردد؟
نقل‌وانتقالاتی زمستانی؛ از احتمال جدایی اشرف حکیمی از اینتر تا منتفی‌شدن انتقال اریکسن
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر