10:35 21 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تونی فریکسا، نامزد انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا، گفته است که اگر لیونل مسی بخواهد با حقوق فعلی خود به کارش ادامه دهد، به هیچ وجه فصل آینده بازیکن بارسا نخواهد بود.

به گزارش اسپوتنیک، روز یکشنبه، نشریه مادریدی «ال موندو» جزئیاتی را از قرارداد آخر بارسلونا که در سال 2017 با لیونل مسی عقد کرده بود، منتشر کرد و مشخص شد که این بازیکن در چهار سال مبلغ 555.237.619 یورو دریافت کرده که برای یک باشگاه فوتبال بسیار هنگفت است.

از سویی هم قرارداد فعلی این بازیکن تا پایان فصل اعتبار دارد و دو طرف تا حالا مذاکرۀ برای تمدید قرارداد نداشته اند.

نزدیکان مسی از تمایل او به ماندن در بارسلونا خبر داده اند و مدعی اند که منتظر مشخص شدن رییس آینده باشگاه است تا با مدیران جدید وارد مذاکرده شده و قراردادش را تمدید کند.

تونی فریکسا، یکی از نامزدان انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا، اما ماندن مسی را با شرایط فعلی ناممکن می‌داند و می‌گوید که شرایط اقتصادی باشگاه ایجاب نمی‌کند که بلوگرانا به این بازیکن دستمزد هنگفت پرداخت کند.

فریکسا به در پاسخ به این پرسش که مسی می‌تواند با دستمزد فعلی به کارش ادامه دهد، گفت:" من معتقدم پاسخ مثبت به این سوال غیرممکن است. اگر من می گفتم بله، شما باید من را زندانی کنید".

این در حالی‌ست که خوان لاپورتا، دیگر نامزد ریاست باشگاه بارسلونا، از ماندن مسی اطمینان دارد و گفته است که تمام تلاش خود را برای حفظ فوق‌ ستارۀ آرجانتینی انجام خواهد داد.

مرتبط:

تصور اینکه «مسی» را در لباس دیگری ببینم، غیرممکن است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر