21:57 02 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

آرسنال در ورزشگاه مولینکس برابر ولورهمپتون شکست خورد و سه امتیاز مهم این دیدار را از دست داد.

به گزارش اسپوتنیک، در دومین بازی از هفته بیست‌ودوم لیگ برتر انگلیس، آرسنال در ورزشگاه مولینکس مهمان ولورهمپتون بود و با نتیجۀ 1-2 شکست خورد.

آرسنال که در چند بازی آخر نتایج مطلوبی کسب کرده بود، در این دیدار بار دیگر بسیار بد ظاهر شد و در شبی که دو بازیکن این تیم به دلیل دریافت کارت سرخ اخراج شدند، فرصت بالا آمدن در جدول را از دست داد.

در این دیدار ابتدأ توپچی‌ها در دقیقه 32 با گُل نیکولاس په‌په پیش افتادند، اما در دقیقه 45+3 داوید لوپیز با خطایی که انجام داد، ضمن دادن پنالتی، کارت سرخ دریافت و اخراج شد تا روبن نوس با گُل کردن پنالتی بازی را مساوی کند.

در آغاز نیمه دوم ولورهمپتون از ده نفره شدن آرسنال استفاده کرد و موفق به زدن گُل تساوی شد. ژائو موتینیو بازیکن پرتگالی ولوز موفق شد در دقیقه 49 گُل دوم تیمش را به ثمر برساند و تیمش را از حریف پیش بیندازد.

آرسنال در ادامه برای جبران نتیجه تلاش زیادی کرد اما موفق نبود و دروازه‌بان این تیم نیز با دریافت کارت سرخ از زمین بازی اخراج شد.

برنت لنو در دقیقه 72 کارت سرخ دریافت کرد تا شاگردان آرتتا، ادامۀ بازی را 9 نفره دنبال کنند و از کسب امتیاز در این دیدار ناامید شوند.

به این ترتیب آرسنال 9 نفره در خانۀ حریف شکست خورد و سه امتیاز مهم هفته بیست‌ودوم را از دست داد.

با این نتیجه آرسنال با 31 امتیاز در جدول دهم شد و ولوز نیز با 26 امتیاز در جایگاه سیزدهم قرار گرفتند.

مرتبط:

آرسنال 0 – یونایتد 0؛ لغزش دوبارۀ شیاطین‌سرخ
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر