12:01 07 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

میروسلاو کلوزه مهاجم سابق تیم ملی آلمان و باشگاه لاتزیو که به عنوان بهترین گُلزن تاریخ جام جهانی شناخته می‌شود، در گفت‌و گویی مدعی شد که میلان می‌توان به پیولی به مقام قهرمانی سری‌آ دست یابد.

به گزارش اسپوتنیک، آث میلان 9 سال است که قهرمان رقابت‌های سری‌آ نشده و در این 9 سال این یوونتوس بوده که به طور متوالی قهرمانی در لیگ ایتالیا را به دست آورده است.

روسونری اما امسال همانند گذشته عمل کرده و با پیولی توانسته خودش را بار دیگر صدرنشین جدول سازد و از مدعیان اصلی کسب مقام قهرمانی شناخته شود.

بسیاری از کارشناسان با توجه به درخشش این تیم مدعی اند که امسال میلان می‌تواند به سلطۀ 9 ساله یوونتوس پایان بخشد و برخی دیگر اما یوونتوس و اینتر را بخت اصلی قهرمانی می‌دانند.

در این میان میروسلاو کلوزه مهاجم سابق تیم ملی آلمان و باشگاه لاتزیو که به عنوان بهترین گُلزن تاریخ جام جهانی شناخته می‌شود، در گفت‌و گویی مدعی شد که میلان می‌تواند با پیولی به مقام قهرمانی سری‌آ دست یابد.

او در این مورد به گاتزتا دلو اسپورت گفت:" من می‌توانم بگویم که پیولی در میلان بسیار خوب است. او انسان صادق و کامل است و شناخت خوبی از بازیکنان دارد. میلان اگر به او فرصت دهد، او کارهای بزرگ انجام خواهد داد. میلان با پیولی می‌تواند عنوان قهرمانی رقابت‌های سری‌آ را کسب کند".

این در حالی‌ست که پیولی تابستان گذشته در آستانۀ اخراج قرار داشت اما باشگاه به او فرصت داد و در حال حاضر از او رضایت کامل دارد.

 

 

مرتبط:

نقل‌وانتقالات زمستانی؛ نقشۀ میلان برای خرید داگلاس کاستا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر