07:51 27 فبروری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مارکا گزارش داده است که رئال مادرید برای جذب «داوید آلابا» مدافع اتریشی برای چهار فصل به توافق رسیده و این بازیکن تابستان بعدی به عنوان بازیکن آزاد به این تیم می‌آید.

به گزارش اسپوتنیک، قرارداد داوید آلابا با بایرن مونیخ در پایان فصل به پایان می‌رسد و این باشگاه از چند ماه قبل اعلام کرده که امیدی به تمدید ندارد و این بازیکن در تابستان از جمع باواریایی‌ها جدا خواهد شد.

از باشگاه‌های منچستریونایتد، لیورپول، پاریسن‌جرمن و رئال مادرید به عنوان مقصد بعدی این بازیکن اتریشی یاد می‌شود و این بازیکن در حال گفت‌و گو به تیم‌هایی است که خواهان او هستند.

مارکا اما گزارش داده است که رئال مادرید برای جذب «داوید آلابا» برای چهار فصل به توافق رسیده و این بازیکن تابستان بعدی به عنوان بازیکن آزاد به این تیم می‌آید.

در این گزارش همچنان آمده است که رئال مادرید با جذب این بازیکن می‌تواند چند مشکل خود را در خط دفاعی حل کند زیرا این بازیکن توانایی بازی در پُست دفاع میانی، چپ و راست را دارد.

آلابا در صورت جدایی مارسلو در تابستان می‌تواند به عنوان جانشین فرلاند مندی در سمت چپ، در صورت جدایی راموس، زوج واران و در صورت جدایی اودریوزولا به عنوان جانشین او در سمت راست بازی کند.

در حقیقت آلابا کلیدی برای چندین قفل رئال مادرید محسوب می‌شود و همین موضوع سبب شده کهکشانی‌ها اصرار زیادی برای جذب این مدافع 29 ساله داشته باشد.

 

مرتبط:

رئال مادرید در موقعیت نزدیک برای جذب آلابا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر