03:45 06 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی لیورپول اعتراف کرد تیمش مقابل برایتون خوب بازی نکرده است.

به گزارش اسپوتنیک، لیورپول در دیدار برابر برایتون با وجود آنکه در بیشتر دقایق بازی توپ و میدان را در اختیار داشت اما با یک گل شکست خورد.

یورگن کلوپ می‌داند بازیکنانش به استراحت نیاز دارند اما از یک سو مصدومیت‌های بی‌شمار دست او را بسته است و از طرف دیگر او می‌داند اگر تعداد تغییرات زیاد باشد، تیم ریتم خود را از دست خواهد داد.

سرمربی آلمانی مرسی‌سایدها پس از پایان این دیدار با ناراحتی از شکست شاگردانش برابر برایتون گفت:«دلیلی برای لبخند زدن وجود ندارد. پذیرش این نتیجه دشوار است. هفته واقعا سختی بود؛ دو بازی خارج از خانه داشتیم که واقعا دشوار بودند و امشب به نظر می رسید از نظر ذهنی و جسمی فاقد شادابی لازم هستیم».
کلوپ در ادامه اظهار داشت:«در بسیاری از دقایق بازی به راحتی توپ را به حریف دادیم. در بعضی از دقایق خسته نشان دادیم. ما باید توپ را آسان‌تر به گردش در می آوردیم. خودمان شرایط را برای برایتون آسان کردیم. برایتون تلاش زیادی از خود نشان داد و آنها با شایستگی به پیروزی دست پیدا کردند. باید به دنبال دلایلی برای شکست در این بازی باشیم. ما اصلا نتوانستیم قانع کننده و رضایت بخش بازی کنیم».

در جدول رده بندی لیگ جزیره منچستر سیتی با وجود یک بازی کمتر با 47 امتیاز در صدر قرار دارد. منچستر یونایتد و لیورپول هم به ترتیب با 44 و 42 امتیاز در رده های بعدی جای دارند.

دیدار بعدی لیورپول بسیار حساس خواهد بود و باید تیم برابر منچستر سیتی صدرنشین به میدان برود.

 

مرتبط:

لیورپول 0 – برایتون 1؛ قعرنشینان معضل بزرگ کلوپ در این فصل
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر