01:34 04 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

خوزه مورینیو سرمربی فعلی تاتنهام که زمانی هدایت چلسی را به عهده داشت و هازارد نیز در آن باشگاه می‌کرد، مصدومیت این بازیکن را خطرناک و جهنمی توصیف کرده بود.

به گزارش اسپوتنیک، ادن هازارد ستاره بلجیمی رئال مادرید، روز گذشته برای نهمین‌بار پس از پیوستن‌اش به این باشگاه، مصدوم شد و گفته می‌شود که 4 الی 6 هفته قادر به همراهی کهکشانی‌ها نخواهد بود.

این بازیکن که در سال 2019 از چلسی به رئال مادرید پیوست، بازی‌های زیادی را به دلیل مصدومیت از دست داده و از 23 نوامبر سال 2020، تا به حال 90 دقیقه کامل برای کهکشانی‌ها باز نکرده است.

داکتران تیم ملی بلجیم پس از این مصدومیت ستاره تیم شان بابت مصدومیت‌های ابراز نگرانی کرده‌اند و مصدومیت او را مزمن توصیف کرده اند.

مصدومیت‌های متوالی این بازیکن حرف‌های مورینیو در سال 2015 را درست ثابت کرد و به نظر می‌رسد که پیش‌بینی این سرمربی پرتگالی درست بوده است.

آقای خاص در سال 2015 و زمانی که هدایت چلسی را به عهده داشت و هازارد نیز شاگردش بود، از خطای‌های شدید بالای مهاجم تیم خود انتقاد و داوران را به عدم محافظت از این بازیکن متهم کرده بود.

مورینیو در آن زمان گفته بود که اگر هازارد در همین مسیر ادامه دهد، زود زود مصدوم خواهد شد و این می‌تواند به زندگی حرفه‌ای ستاره بلجیمی خیلی زود پایان بخشد.

این در حالی‌ست که ستاره بلجیمی سال‌های درخشانی را در لیگ برتر پشت سر گذاشت و درخشش بسیار خوبی در ترکیب چلسی داشت.

 

مرتبط:

خبر به زیدان؛ احتمال دوری چند هفتۀ هازارد
از مزایای مصدومیت هازارد، استراحت در کنار خانواده
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر