00:45 04 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه منچسترسیتی جانشین آگوئرو را انتخاب کرد و تصمیم دارد با 100 میلیون یورو، ارلینگ هالند را از دورتموند به خدمت بگیرد.

به گزارش اسپوتنیک، سرخیو آگوئرو ستاره آرجانتینی منچسترسیتی در سال 2011، به این باشگاه پیوست و در 10 حضورش در این باشگاه درخشش بی‌نظیری داشته است.

قرارداد این بازیکن در پایان فصل با سیتی به پایان می‌رسد و دو طرف تمایلی برای تمدید قرارداد ندارند. به این ترتیب بهترین گُلزن تاریخ سیتی در پایان فصل بازیکن آزاد خواهد بود و قطعاً این باشگاه را ترک خواهد کرد.

ستیزن‌ها از همین حالا به دنبال پیدا کردن جانشین این بازیکن اند و گزینه‌های زیادی را زیر نظر دارد. جدی‌ترین گزینۀ این باشگاه ارلینگ هالند ستاره جوان و آینده‌دار دورتموند است و مدیران این باشگاه تصمیم گرفته اند با 100 میلیون پوند، این بازیکن را به خدمت بگیرند.

با این که این بازیکن در پایان سال 2022، با 68 میلیون پوند در دسترس خواهد بود، اما پپ به مدیران این باشگاه گفته است که نمی‌تواند یک بدون مهاجم نوک ادامه دهد و همین تابستان برای جذب او اقدام کنند.

باشگاه های دیگری از جمله چلسی و منچستر یونایتد نیز علاقه‌مند به جذب این بازیکن 20 ساله هستند، اما گفته می‌شود که سیتی مایل است هفته‌ای 400،000 پوند دستمزد به هالند ارائه دهد تا بتواند رقبا را شکست دهد.

هالند که قراردادش تا پایان سال 2024 با دورتموند اعتبار دارد، در فصل جاری موفق شده در 22 بازی، 22 گُل برای زنبورها به ثمر رسانده که 6 گُل در 4 بازی لیگ قهرمانان اروپا بوده است.

 

مرتبط:

بازیکنان لوریان، انتقام تحقیر هالند را از نیمار و یارانش گرفتند + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر