02:58 05 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

لوئیز سوارز مهاجم اروگوئۀ اتلتیکومادرید، در مورد جدایی خودش صحبت کرد و مدعی شد که کومان به گفته است که نقشی در برنامه‌های ندارد.

به گزارش اسپوتنیک، لوئیز سوارز تابستان گذشته در فهرست فروش بارسلونا قرار گرفت و با دل ناشاد این باشگاه را ترک کرد و راهی اتلتیکومادرید شد.

مهاجم اروگوئۀ در اتلتیکومادرید روزهای خوبی را سپری دارد و بهترین شروع دوران ورزشی‌اش را داشته است. او در 16 بازی موفق شده 14 گُل برای تیمش به ثمر برساند.

در سوی مقابل بارسلونا که تابستان این بازیکن را به فروش رساند، از نبود یک مهاجم قهار همانند لوئیز سوارز رنج می‌برد و مشکلات فراوانی در خط حمله دارد.

بسیاری از کارشناسان فروش این بازیکن را اشتباه می‌دانند و کومان را متهم اصلی جدایی سوارز می‌کنند.

کومان اما در چند گفت‌و گوی قبلی خود نقش داشتن در فروش این بازیکن را رد کرده و مدعی بود که در این قضیه مقصر نیست.

لوئیز سوارز حالا در مورد جدایی خودش صحبت کرد و مدعی شد که عامل اصلی جدایی او کومان بوده است.

او در این مورد ال ترانسستور گفت:" بارسلونا به من گفت که روی من حساب نمی‌کند و این خیلی برای غیرقابل انتظار بود. به خاطر برخوردی که با من در آن زمان شد، لحظات خیلی سختی را سپری کردم، به خصوص وقتی کومان مرا خواست گفت که در برنامه‌هایش نقشی ندارد".

سوارز در ادامه افزود:" پس صحبت‌های کومان، مذاکرات من با باشگاه اتلتیکومادرید آغاز شد. با آن که باشگاه‌های زیادی خواهان من بودند، من تلاش کردم بهترین تصمیم را برای خودم، خانواده و آینده‌ام بگیرم و به اینجا آمدم".

این در حالی‌ست که باشگاه یوونتوس در تابستان تلاش زیادی برای به خدمت گرفتن سوارز انجام داد اما به دلیل مشکلات بازیکنان غیر اروپایی موفق به جذب این بازیکن نشد.

مرتبط:

کادیز 2 – اتلتیکو 4؛ سیمئونه با سوارز امتیاز از دست نمی‌دهد
کومان: از فروش «سوارز» پشیمان نیستم؛ اما بهتر بود به یوونتوس می‌رفت
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر