02:30 05 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

خوزه مورینیو سرمربی تاتنهام، پنالتی اعلام شده به سود چلسی را نادرست و نارضایتی خود را از آندره مارینر بیان کرد.

به گزارش اسپوتنیک، شب گذشته آخرین بازی هفته بیست‌ودوم لیگ برتر انگلیس، میان دو تیم چلسی و تاتنهام در ورزشگاه هاتسپر برگزار شد و آبی‌ها موفق شدند با نتیجه 0-1 برابر شاگردان آقای خاص به برتری برسند.

باخت تاتنهام در دربی لندن دومین باخت خانگی متوالی تاتنهام بود و به این ترتیب برای اولین بار در تمام دوران مربیگری‌ خوزه مورینیو، او متحمل دو باخت خانگی متوالی شد.

این شکست با پنالتی‌ای که آندره مارینر داور بازی اعلام و جورجینیو آن را گُل کرد، رقم خورد و انتقاد شدید هاتسپری‌ها را به همراه داشت.

با این حال مورینیو احساس می‌کند که داور اشتباه کرده و از شکست در این دیدار شدیداً ناراحت است.

سرمربی تاتنهام این موضوع را در گفت‌و گو با BT Sport، بیان کرد و چنین گفت:" شرایط کمی سخت بود اما آن‌ها چند موقعیت داشتند؟ درست است ما توپ را در اختیار نداشتیم و در نیمه اول موقعیت چندانی به وجود نیاوردیم. اما در آخر پنالتی سرنوشت بازی را تعیین کرد. در آخر آن‌ها با پنالتی به گل رسیدند که اصلا پنالتی نبود که بگوییم موقعیت خطرناک، تک به تک یا موقعیت صد درصد گل بوده است. قبول این پنالتی سخت و شکست خوردن به این شکل کمی دردناک است. من از عملکرد داور راضی نبودم. رابطه خوبی با او دارم و این به من اجازه می‌دهد که بگویم نمایشش را دوست نداشتم".

این باخت در حالی برای مورینیو سنگین و غیرقابل قبول است که این سرمربی در 326 بازی که تیم‌های پورتو، چلسی، اینتر، رئال مادرید و منچستریونایتد را هدایت کرده، در دو بازی متوالی شکست نخورده بود.

مرتبط:

درگیری مورینیو و مدافع ساحل عاجی اسپرز؛ اوریه جدیدترین بازیکن درگیر شده با آقای خاص
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر