01:46 05 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

اینترمیلان ممکن است در تابستان امسال مجبور شود پنج ستاره‌اش از جمله اشرف حکیمی را به فروش برساند.

به گزارش اسپوتنیک؛ اشرف حکیمی به یکی از اهداف اصلی نقل و انتقالات چلسی و آرسنال در تابستان بدل شده در حالی‌که حالا اینترمیلان قصد دارد به شمول این بازیکن، پنج ستاره خود را به فروش برساند.

آرسنال و منچسترسیتی نیز در این فصل مدافع میانی 22 ساله را کاملاً زیر نظر دارند. اینترمیلان به شدت نیاز به جمع آوری 146 میلیون پوند دارد تا اطمینان حاصل کند که می‌تواند در فصل آینده رقابت کند.

هزینه‌های انتقال همراه با بیماری همه گیر ویروس کرونا، باشگاه را در بحران مالی قرار داده است. به گزارش گاتزتا دلو اسپورت، اینترمیلان می‌تواند در تابستان از شر پنج بازیکن خلاص شود. اشرف حکیمی در کنار الکساندر کولاروف، اشلی یانگ، دانیلو د آمبروسیو و متئو دارمیان معرفی شده است.

حكیمی هدف لیگ برتری در تابستان 2020 با مبلغ 36.3 میلیون پوند از رئال مادرید به اینتر پیوست. قبل از انتقال به ایتالیا، او دو فصل را به صورت قرضی در آلمان و در بوروسیا دورتموند گذراند. وی پس از پیوستن به باشگاه در سن 8 سالگی در رئال مادرید از اکادمی پیشرفت کرد. آرسنال این بازیکن 22 ساله را بعنوان جانشین احتمالی هکتور بلرین می‌داند.

طبق گزارش "اتلتیک" حکیمی می‌تواند در پایان فصل فقط با 40 میلیون پوند در دسترس باشد. اما به طور گسترده‌ای گزارش شده که ملی پوش مراکشی از بازی در تیم ایتالیایی خوشحال است. در شرایطی که وجود دارد، مردان کونته پس از 20 بازی تنها دو امتیاز با رقیب صدرنشین (میلان) فاصله دارند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر