01:46 04 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ارلینگ هالند به شدت مورد توجه سیتی قرار دارد و می‌خواهد این تیم برای خرید او یک پیشنهاد وسوسه‌انگیز را آماده نماید.

به گزارش اسپوتنیک؛ ارلینگ برات هالند که از ابتدای فصل درخشان ظاهر شده، می‌تواند بروسیا دورتموند را به مقصد یکی از بزرگ‌ترین باشگاه‌های اروپا ترک کند. و منچستر سیتی سرانجام می‌تواند در این موضوع بر رئال مادرید غلبه کند.

از ابتدای فصل، ارلینگ هالند بر بوندس لیگا سلطه داشته است. ستاره نارویژی تا کنون 22 گل و 5 پاس گل در همه مسابقات با بوروسیا دورتموند به ثبت رسانده و سبب شده تا باشگاه‌های مهم اروپایی را به طور فزاینده‌ای مجذوب خود کند. به خصوص رئال مادرید که در نظر دارد پس از ناکامی لوکا یوویچ، او را به عنوان جانشین شایسته کریم بنزما به خدمت بگیرد. اما رئال فقط یک مهاجم 20 ساله را در زیر نظر ندارد، زیرا آنها مدتی‌ست علاقه مند به جذب کیلیان امباپه نیز هستند. با تأثیر کروناویروس بر اقتصاد رئال مادرید، بسیار نادر است که تابستان سال آینده همزمان شاهد دو قطعه مهم فوتبال جهان در مادرید باشیم. و منچسترسیتی می‌تواند در مورد هالند به پُست مقابل رئال مادرید برسد.

سیتی دوست دارد که هالند جایگزین آگوئرو شود

ارلینگ هالند در پایان قراردادش در جون 2022 با یک بند آزادسازی در حدود 77 میلیون یورو می‌تواند آینده خود را در انگلستان در نظر بگیرد. در واقع، طبق اطلاعات "دیلی میرور" سیتیزن‌ها برای تابستان امسال پیشنهاد 114 میلیون یورویی را تهیه می‌کنند. گفته می‌شود پپ گواردیولا می‌خواهد هالند به جای سرخیو آگوئرو مهاجم اصلی منچسترسیتی شود، وقتی قراردادش در جون آینده به پایان برسد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر