03:37 05 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیم سویا با داشتن ایوان راکیتیچ به مصاف بارسلونا می‌رود که برای دو تیم اتفاق زود هنگام خواهد بود.

به گزارش اسپوتنیک؛ بارسلونا در مرحله نیمه نهایی کوپا دل‌ری به مصاف سویا خواهد رفت اما این اولین باری نیست که دو تیم در این مسابقات به مصاف هم می‌روند.

آخرین باری که دو تیم در مرحله یک چهارم نهایی 19-2018 دیدار کردند و با تساوی خاتمه یافت، زمانی که بلوگرانا در ورزشگاه رامون سانچز-پیزخوان با نتیجه 2-0 شکست خورد اما موفق شد در بازی برگشت جواز صعود بگیرد.

بارسلونا به لطف درخشش فیلیپ کوتینیو و گل‌های سرخی روبرتو، لوئیس سوارز، لیونل مسی و ایوان راکیتیچ در نیوکمپ به پیروزی 6-1 دست یافت.

راکیتیچ که اکنون به سویا برگشته برای دومین بار از زمان جدایی در تابستان گذشته به مصاف تیم سابق‌اش خواهد رفت، زیرا او در اکتوبر گذشته با آندلسی‌ها در نیوکمپ به تساوی 1-1 دست یافت.

اگرچه چندی پیش بود که این دو باشگاه در کوپا دل‌ری با یکدیگر بازی کردند، آخرین دیدار آنها در مرحله نیمه نهایی مسابقات کاملاً به فصل 1918/19 بر می‌گردد.

بارسلونا در فینال کوپا دل‌ری در سال‌های اخیر دو بار با سویا روبرو شد و کاتالان‌ها در هر دو بازی در 2015/16 و 2017/18 پیروز شد.

دو تیم در کمتر از یک ماه سه بار به مصاف هم می‌روند، زیرا بازی آنها در لالیگا سانتاندر در ورزشگاه رامون سانچز-پیزخوان برای هفته آخر فبروری برنامه ریزی شده و چند روز دیگر بازی برگشت نیمه نهایی آنها برگزار می‌شود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر