03:30 05 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال اسپانیا درخواست فرجام خواهی رئال مادرید برای میلیتائو را رد کردند.

به گزارش اسپوتنیک؛ کمیته استیناف فدراسیون فوتبال اسپانیا (RFEF) درخواست تجدیدنظر ارائه شده توسط رئال مادرید را رد کرده و محرومیت از یک بازی را برای ادر میلیتائو برزیلی تأیید کرده که نمی‌تواند این شنبه در ال آلکوراز مقابل هوئسکا بازی کند.

ملیتائو در دقایق ابتدایی آخرین مسابقه لیگ مقابل لوانته با کارت سرخ مستقیم از زمین بازی اخراج گردید. پس از وارد شدن اتهامات جریان مسابقه، باشگاه رئال مادرید درخواست فرجام خواهی را مطرح كرد و در آن خواستار تغییر كارت سرخ به كارت زرد شد.

در قطعنامه صادر شده از سوی فدراسیون فوتبال اسپانیا آمده: "اعضای این کمیته استیناف پس از مطالعه استدلال‌ها و ادعاهای رئال مادرید و به ویژه پس از مشاهده شواهد فیلمبرداری مکرر، به اتفاق آرا درک کردند که ارزیابی یک خطای مادی آشکار که قادر به ارائه نادرست فرض نیست، ممکن نیست صحت سابقه داوری، با توجه به این‌که تصاویر در هر صورت با آنچه در مسابقه منعکس شده سازگار هستند."

به همین ترتیب "در مورد ادعای تکرار شده باشگاه مبنی بر این‌که هیچ" موقعیت گلزنی واضحی "وجود ندارد بلکه" یک حمله امیدوار کننده "است، می‌افزاید: "یا هر شرایط دیگری بخشی از ارزیابی فنی بازی با توجه به قوانین بازی است، صلاحیتی که منحصراً مربوط به داور باشد و این کمیته نمی‌تواند آن را بیان کند."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر