09:21 09 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

گزارش‌ها می‌رساند که به زلاتان ابراهیموویچ، هیچ اتهامی نژادپرستانۀ وارد نیست و این بازیکن در جریان درگیری با لوکاکو، حرفی از نژادپرستی به زبان نیاورده.

به گزارش اسپوتنیک، چندی قبل و در جریان دیدار دو تیم آث میلان و اینترمیلان در چارچوب رقابت‌های کوپا ایتالیا، زلاتان ابراهیموویچ، مهاجم روسونری و روملو لوکاکو مهاجم نراتزوری‌ها به شدت با یکدیگر درگیری لفظی پیداکردند که منجر به اخراج ستاره سویدنی شد.

این دو بازیکن پس از این درگیری، از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایتالیا و براساس گزارش داور «پائولو والری»، یک جلسه محروم از رقابت‌های جام حذفی ایتالیا، محروم شدند.

این قضیه اما بسته نشد و در ادامه  اتهام نژاد پرستی به ستاره میلان وارد و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در این مورد تحقیقات بیشتر خودش را انجام داد.

زلاتان ابراهیموویچ پس از انتشار این موضوع در رسانه‌ها، ابراهیموویچ در توییتر خودش در این مورد نوشت و مدعی شد که در دنیایی زلاتان نژادپرستی وجود ندارد.

حالا مشخص شده که این در جریان درگیری با لوکاکو از واژه «الاغ کوچک» استفاده کرده که قبل در منچستریونایتد نیز به ستاره بلجیمی خطاب می‌کرده است.

زلاتان در این مورد به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایتالیا توضیحات قناعت بخش داده و به همین دلیل و عدم شکایت لوکاکو، اتهامی به ستاره میلان وارد نیست.

مرتبط:

نوستالوژی؛ زلاتان در کنار گواردیولا و مورینیو + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر