21:43 02 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

هفته بیستم رقابت‌های بوندسلیگا، با برگزاری چند دیدار به صورت همزمان پیگیری شد که در مهم‌ترین دیدار، دورتموند در برابر فرایبورگ شکست خورد.

به گزارش اسپوتنیک، هفته بیستم رقابت‌های بوندسلیگا، جمعه شد با دیدار بایرن مونیخ و هرتابرلین آغاز شد و باواریایی‌ها در آن دیدار با نتیجۀ 0-1 موفق به شکست حریف شدند.

این رقابت‌ها امشب با برگزاری 5 دیدار ادامه پیدا کرد که در مهم‌ترین آن بوروسیا دورتموند در خانۀ تیم فرایبورگ با نتیجه 1-2 شکست خورد و زنبورها هشتمین شکست خود شان را در فصل جاری متقبل شدند.

برای فرایبورگ در این دیدار، یئونگ وو یئونگ در دقیقه 49 و جاناتان اشمید در دقیقه 52 گُلزنی کردند و تک گُل دورتموند را یوسف موکوکو در دقیقه 76 به ثمر رساند.

در دیگر دیدار بایرلورکوزن در خانه با نتیجه 2-5 برابر اشتوتگارت به پیروزی رسید. در این دیدار کریم دمیربای در دقایق 18 و 31، لئو بایلی در دقیقه 56، فلوریان ویرتز در دقیقه 68 و دمارای گری در دقیقه 84 برای لورکوزن گلزنی کردند. ساشا کالادزیچ در دقایق 50 و 77 برای اشتوتگارت موفق به گُلزنی شدند.

در سایر دیدارها ولفسبورگ موفق به شکست 0-2 آگزبورگ شد، لایپزیک به نتیجۀ 0-3 از سد شالکه گذشت و ماینتس هم با با نتیجه 0-1 یونین برلین را از پیش رو برداشت.

با نتایج رقم خورده، بایرن با 48 امتیاز در رده نخست، لایپزیگ با 41 امتیاز در رده دوم، ولفسبورگ با 38 امتیاز در رده سوم، لورکوزن با با 35 امتیاز در رده چهارم و دورتموند با 32 امتیاز و 1 امتیاز اختلاف نسبت به اینتراخت فرانکفورت، در رده ششم جدول بوندسلیگا قرار گرفتند.

مرتبط:

نویر رکورددار کلین‌شیت در تاریخ بوندسلیگا شد + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر