10:59 26 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی رئال مادرید در دیدار برابر ختافه به جوانان فرصت خواهد داد زیرا به دلیل مصدومیت، اکثر ستاره‌های تیمش را در اختیار ندارد.

به گزارش اسپوتنیک، رئال مادرید از ابتدای این فصل با مصدومیت های پیاپی بازیکنان خود مواجه بوده است و زین الدین زیدان نتوانسته تا به این جا یک تیم کامل و بدون مصدوم را در اختیار داشته باشد.

این تیم که قرار است بامداد چهارشنبه در ورزشگاه آلفردو دی استفانو، میزبان ختافه باشد، تنها 13 بازیکن تیم اصلی را در اختیار دارد و بازیکنانی چون اودریوزولا، دنی کارواخال، سرخیو راموس، ادر میلیتائو، فدره والورده، لوکاس واسکز، رودریگو و ادن هازارد به دلیل مصدومیت و تونی کروس را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت.

زیدان در این دیدار به دلیل بحران مصدومیت، دست به دامن جوانان شده است و 7 بازیکن کاستیا را به تمرینات فرا خواند تا در دیدار برابر ختافه به این تیم کمک کنند.

براساس گزارش مارکا، زیدان در فهرست بازیکنان دعوت شده برابر ختافه، از ماروین(19 ساله)، ویکتور شوست(20 ساله)، میگل گوتیرز(19 ساله)، آریباس(19 ساله)، آنتونیو بلانکو(19 ساله) و هوگو وایه‌خو(20 ساله) دعوت  کرده و دو بازیکن نیز از تیم A شامل می‌باشد.

 

مرتبط:

پاسخ عجیب زیدان به پرسشی در مورد آینده‌اش
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر