07:33 23 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رودی گارسیا سرمربی لیون، در مورد علاقه کومان به ممفیس دپای واکنش نشان داد و مدعی شد که این کار سرمربی بارسلونا پس از پایان نقل‌وانتقالات، غیر حرفه‌ای است.

به گزارش اسپوتنیک، رونالد کومان، سرمربی بارسلونا علاقۀ زیادی به دپای دارد و از سران باشگاه خواسته بود تا این بازیکن را هر طور شده به خدمت بگیرند.

در پنجره نقل‌وانتقالات تابستان و زمستان گذشته، باوجود آنکه خود دپای هم علاقه زیادی به پیوستن به بارسلونا داشت، اما لیون اجازه این جدایی را نداد و با آبی‌اناری‌ها بر سر این انتقال به توافق نرسید.

کومان با این وجود هنوز هم در مورد دپای در گفت‌و گوهایش به صراحت صحبت می‌کند و این موضوع سبب ناراحتی سرمربی لیون شده است.

رودی گارسیا با توجه به گفته‌های کومان در مورد ابراز تمایل دی‌ماریا به بازی کردن در کنار مسی در باشگاه پاریسن‌جرمن، که گفته بود این بی‌احترامی به بارسلونا است، در گفت‌و گویی از سرمربی کاتالان‌ها انتقاد کرد.

او در این مورد به بین اسپورت گفت:" من در رسانه‌ها خواندم كه رونالد كومان از اینكه یک بازیکن پی‌اس‌جی قبل از بازی در لیگ قهرمانان در مورد حضور لیونل مسی در این باشگاه صحبت كرده، كمی آزرده شده. او این گفته‌ها را بی‌احترامی عنوان کرده اما وقتی خودش با وجود پایان نقل‌وانتقالات، در مورد بازیکن ما صحبت می‌کند، این بی‌احترامی نیست".

این در حالی‌ست که قرارداد دیپای تا پایان فصل با لیون اعتبار دارد و در تابستان آینده می‌تواند به صورت رایگان به بارسلونا بپیوندد.

 

مرتبط:

سرمربی لیون: این شیرین‌ترین شکست زندگی من بود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر