21:19 04 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مهاجم برازیلی پاری‌سن‌جرمن صاحب گران‌ترین قرارداد تامین کفش در میان تمام بازیکنان جهان است.

به گزارش اسپوتنیک، نیمار جونیور ستاره برازیلی باشگاه پاری‌سن‌جرمن در میان تمام بازیکنان دنیای فوتبال موفق شده است که گران‌ترین قرارداد تجاری را برای تامین کفش هایش منعقد کند.

این ستاره 29 ساله با بستن قرار دادی به مبلغ 23 میلیون یورو با شرکت پوما توانسته است که در حضور لیونل مسی و کریستیانو رونالدو 2 ستاره بزرگ دنیای فوتبال صاحب گران ترین قرارداد برای تامین کفش های خود شود .

در رتبه های بعدی در ارتباط با این موضوع لیونل مسی با 18 میلیون یورو و کریستیانو رونالدو با 15 میلیون یورو در رتبه‌های دوم و سوم قرار گرفتند. کیلیان امباپه هم تیمی نیمار در پی‌اس‌جی نیز در رتبه چهارم این رده بندی قرار دارد.

ستاره برازیلی که در تابستان گذشته شایعات فراوانی پیرامون بازگشتش به بارسلونا مطرح شده بود در آستانه تمدید قرارداد با پاری‌سن‌جرمن قرار گرفته است.

فابریتزیو رومانو، خبرنگار اسکای درباره آخرین وضعیت تمدید قرارداد نیمار نوشت:«پاریس در حال کار بر روی جزئیات نهایی برای تمدید قرارداد با نیمار است، تمدید قرارداد به زودی انجام خواهد شد، نیمار به شخصه می‌داند پاریس به شدت دنبال جذب لئو مسی است اما مسی هنوز تصمیم نهایی خود را نگرفته است».

View this post on Instagram

A post shared by PUMA (@puma)

مرتبط:

واکنش امباپه به خبر تمدید قراردادِ نیمار با پاریسن‌جرمن
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر