07:57 03 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرخیو راموس در پیامی از شرایطش پس از انجام عمل جراحی می گوید.

به گزارش اسپوتنیک، سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید تحت عمل جراحی مینیسک چپ زانو قرار گرفت و جراحی او با موفقیت به پایان رسید.

نشریه اسپانیایی، «آاس» گزارش داده که راموس 8 الی 10 هفته دور از میادین خواهد بود. مدافع اسپانیایی پس از گذشت دو روز از عمل جراحی پیامی در اینستاگرام خود برای هواداران لوس بلانکوس ارسال کرد و شرایطش را شرح داد.

مدافع رئال مادرید که نسبت به بازگشت به میادین خوشبین است، اظهار کرد:«از این که جراحی موفقیت‌آمیز بود خوشحالم. تلاش خواهم کرد در سریع‌ترین زمان ممکن به میادین برگردم تا به تیم کمک کنم چون بازی‌های زیادی از فصل باقی مانده است. هم‌چنین می‌خواهم از دکتر لیه‌س تشکر کنم و همه تیم جراحی که عمل عالی انجام دادند».

راموس در پایان از کسانی که در این روزها از او حمایت کردند قددرانی کرد و گفت:«این پیام‌های محبت‌آمیز من را برای بازگشت قوی‌تر می‌کند. دوباره همدیگر را خواهیم دید».

مصدومیت راموس به گونه‌ای بود که نیاز به جراحی داشت و به نوعی می‌توان گفت که او مصدومیتش شدید بوده است و همین مسئله موجب شده تا بازی هایی از رئال مادرید را از دست بدهد و دست زیدان خالی بماند چرا که راموس از کلیدی ترین بازیکنان رئال مادرید است.

 

 

مرتبط:

زیدان: جراحی زانوی راموس باید انجام میشد، با شخصیت بودیم و پیروز شدیم
طولانی ترین خانه نشینی راموس باعث خروجش خواهد شد؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر