22:00 02 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی آرجنتینی لیدز یونایتد به دنبال جذب داگلاس کاستا، مهاجم بایرن مونیخ است.

به گزارش اسپوتنیک، داگلاس کاستا، مهاجم برازیلی یوونتوس که به صورت قرضی در بایرن مونیخ بازی می‌کند، مورد توجه مارسلو بیلسا سرمربی مشهور آرجتینی لیدز یونایتد در لیگ جزیره قرارگرفته است.

با توجه به عملکرد ضعیف او در این چند سال در تیم‌های یوونتوس و بایرن مونیخ، به نظر می‌رسد این مهاجم 31 ساله سال آینده را در لیگ جزیره و برای سرمربی آرجنتینی تیم لیدزیونایتد بازی کند. این مهاجم برازیلی در سال 2015 با قراردادی به ارزش 30میلیون یورو از تیم ‌شاختار دونتسک اوکراین به بایرن‌مونیخ منتقل شد.

کاستا پس از 2 فصل حضور در بایرن با قراردادی قرضی به یوونوتس منتقل شد و با توجه به شروع خوب او در یوونتوس، این باشگاه تصمیم گرفت که در سال 2018 قرارداد او را با مبلغ 40 میلیون یورو دائمی کند. اما در این 2 سال بعد از مصدومیت‌های فراوان وی، باشگاه یوونتوس تصمیم گرفت که بار دیگر او را به باشگاه سابق خود بایرن و این بار به صورت قرضی منتقل کند.

با توجه به این موضوع که او در شرایط فعلی تحت هدایت هانسی فلیک چندان فرصتی برای بازی را به دست نیاورده است و در این تیم به یک بازیکن نیمکت نشین تبدیل شده و همچنین اتمام قرارداد قرضی او با باشگاه آلمانی، به نظر می‌رسد حضور در انگلیس و تیم هجومی لیدز یونایتد می‌تواند این ستاره برازیلی را به روز‌های اوج خود بازگرداند.

مرتبط:

نقل‌وانتقالات زمستانی؛ نقشۀ میلان برای خرید داگلاس کاستا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر