07:16 03 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مهاجم اروگوئه‌ای اتلتیکو مادرید از ابتدای فصل عملکرد درخشانی داشته و با دو گل دیگری که برای تیمش به ثمر رساند، حالا نه تنها در صدر جدول گلزنان است، رکوردهای قبل را نیز شکسته است.

به گزارش اسپوتنیک، مهاجم اروگوئه‌ای اتلتیکو مادرید در بازی شب گذشته تیمش موفق شد باز هم گلزنی کند تا نه تنها جایگاه خود را در صدر جدول برترین گلزنان لالیگای اسپانیا حفظ کند بلکه یک رکورد جدید را نیز به نام خود ثبت کند.

سوارز شب گذشته در دیدار تیمش برابر سلتاویگو موفق شد دو گل به ثمر برساند تا بدین ترتیب اتلتیکویی ها از یک شکست سرنوشت ساز فرار کنند. گل‌هایی که او برای تیمش به ثمر رساند اهمیت بسیار زیادی داشت چرا که سلتا در ابتدا از حریف خود پیش افتاد اما درخشش سوارز باعث شد تا تیمش شرایط خوب و مساعد در کورس قهرمانی را حفظ کند.

حالا مهاجم سی و چهار ساله مادریدی‌ها در رقابت‌های لیگ 16 گله شده است و بدون هیچ رقیبی در صدر جدول گلزنان قرار دارد. او همچنین به اولین بازیکن در قرن جاری تبدیل شد که موفق شده در 17 بازی ابتدایی فصل، 16 گل به ثمر برساند که رکورد فوق‌العاده ای محسوب می‌شود و او تقریباً در هر بازیبرای تیمش یک گل زده است.

رکوردی که سوارز آن را شکست پیش تر متعلق به رونالدو بود که در همین تعداد بازی (17) موفق شده بود 15 گل به ثمر برساند. درخشش دنباله دار و توقف ناپذیر سوارز در جریان این فصل از مسابقات نه تنها برای هواداران و سران باشگاه اتلتیکو مادرید امیدوار کننده است، حسرتی بزرگ است که بر دل بارسایی ها بر جا مانده است.

مرتبط:

اتلتیکومادرید 2 - سلتاویگو 2؛ دبل هوشمندانه سوارز برای پیروزی کافی نبود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر