03:33 06 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ستاره کروات بارسلونا در خصوص برخی موضوعات از جمله حضور مسی در بارسلونا صحبت کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، چهارشنبه در یکی از حساس‌ترین بازی‌های اروپا، در مرحله نیمه نهایی کوپادل‌ری بارسلونا میهمان سویا است.

راکیتیچ که تابستان پس از 6 سال بازی در بارسلونا راهی سویا شد، در خصوص دیدار مقابل تیم سابقش صحبت کرد. ستاره کروات گفت:«من هیچ وقت مقابل بارسلونا خوشحالی نمی‌کنم و شادی را در دلم نگه خواهم داشت. در بهترین زمان فصل هستیم و در حال رشد هستیم و برای من صرف نظر از 6 سالی که در بارسا بودم دیدار ویژه ای است . بارسا یکی از بزرگترین تیم ها است».

راکتیج در ادامه در خصوص حضور آینده فوق ستاره این تیم نیز اظهار داشت:«او گفته که در پایان فصل تصمیم خواهد گرفت، شما باید به او ارامش خاطر دهید و آنچه قلب او میخواهد را انجام دهید برای ما که فوتبال را دوست داریم مهم است که مسی لذتبخشی از فوتبال را در زمین انتقال دهد».

راکیتیج در ادامه تصریج کرد:«مسی صراحتاً اعلام کرد که در پایان فصل در خصوص آینده خود صحبت می‌کند. او پیش از تصمیم برنده خواهد بود، پس به نظرم به آرامش خاطر بدهید تا با قلبش آینده خود را رقم بزند. برای ما که فوتبال دوست داریم، مهم است که مسی خوشحالی خود را در زمین نشان دهد زیرا او عاشق فوتبال است و این خوشحالی را در زمین نشان خواهد داد. او اکنون در میدان لبخند می‌زند و تیم بارسا در حال پیشرفت است».

 

مرتبط:

یک ماه سخت و نفسگیر برای کاتالان‌ها؛ سویا در کوپا حریف بارسا شد
رونمایی «فرانس فوتبال» از مسی با لباس پی‌اس‌جی + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر