03:53 06 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فوق ستاره آرجنتینی بارسلونا در گروه وتس‌آپ بازیکنان پاری‌سن‌جرمن حضور دارد.

به گزارش اسپوتنیک، نیمار، ستاره برازیلی پاری‌سن‌جرمن دوست و هم بازی سابق خود  لیونل مسی را برای آشنا شدن با بازیکنان و همچنین جو تیم پی‌اس‌جی به گروه واتساپ بازیکنان این تیم دعوت کرده است.

مسی نیز دعوت نیمار را پذیرفته و عضو این گروه شده است. اگرچه خروج این فوق ستاره از بارسلونا زمانی یک محال بود، اما با توجه به اتفاقات ماه‌های اخیر این مسئله بیش از هر زمانی محتمل به نظر می‌رسد و با اظهارنظرهای جنجالی نیمار و دی ماریا در خصوص فصل بعدی مسابقات و بازی کردن آن‌ها کنار لیونل مسی، احتمالات بیش از هر زمانی قوت گرفته‌اند.

اگرچه باشگاه بارسلونا مایل نیست تا به سادگی برترین بازیکن تاریخ خود را از دست بدهد، اما نمی‌توان با اطمینان درباره شرایط و وضع موجود صحبت کرد. به هر ترتیب لیونل مسی در ماه ژوئن یک بازیکن آزاد محسوب می‌شود و می‌تواند کاملاً رایگان به هر تیمی منتقل شود.

از سوی دیگر این بازیکن آرجنتینی حتی در همین لحظه نیز می‌تواند با باشگاه‌های دیگر وارد مذاکره شود اما آنطور که پیداست وی فعلاً از انجام این کار خودداری کرده است. با توجه به اتمام قرارداد لیونل مسی در انتهای فصل با باشگاه بارسلونا شایعاتی درباره جدایی این بازیکن منتشر شده است. البته مسی این موضوع را تکذیب کرده است.

بارسلونا و پاری سن ژرمن هفته آینده در چارچوب رقابت‌‎های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه خانگی تیم پاریسی به مصاف هم می‌رود.

 

مرتبط:

واکنش تند نشریه‌های کاتالانی از جلد جنجالی «فرانس فوتبال» در مورد مسی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر