12:03 26 فبروری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ایوان راکیتیچ ستاره کروات سویا گفته است که در صورت گُل زنی به بارسلونا، خوشحالی نخواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، فردا شب سویا در دیدار رفت نیمه‌نهایی جام حذفی، در ورزشگاه رامون سانچز پیزخوان میزبان بارسلونا است و دیدار دشواری برابر تیم دوم لالیگا دارد.

این دیدار برای ایوان راکیتیچ، ستارۀ کروات سویا، خاص است زیرا با دوستان قدیمی خود دیدار می‌کند و برای تیم سابق خود قرار خواهد گرفت.

راکیتیچ که در ابتدأ فصل در نیوکمپ برابر یارانش سابقش قرار گرفته بود، برای نخستین بار در سانچر پیزخوان برابر تیم سابق خود قرار می‌گیرد و گفته است که در صورت گُلزنی در این دیدار، خوشحالی نخواهد کرد.

او در این مورد گفت:" با آن که در چند سال آخر بارسلونا با من درست رفتار نکرده، اما من دختری دارم که در بارسلونا به دنیا آمده و دوستان زیادی نیز در تیم و این شهر دارم. هواداران نیز با من همیشه مهربان بوده اند و قدردان شان هستم. به همین دلیل در صورتی که به بارسلونا گُل بزنم، آن را حشن نخواهم گرفت".

راکیتیچ در مورد مسی و تمدید قراردادش گفت:" لئو چندی پیش گفت که در پایان فصل تصمیم گیری خواهد کرد و باور دارم که این حق را به دست آورده تا خودش در مورد آینده‌اش تصمیم گیری کند. او باید جایی باشد که قلبش می‌خواهد، جایی که بتواند فوتبالی که می خواهد را بازی کند. مسی باید شاد باشد و خوشبختانه اخیرا در بارسا او را خوشحال می بینم و این در شکل بازی ها و نتیجه‌گیری بارسا هم مشخص است".

راکیتیچ در حالی چنین صحبت‌هایی را مطرح کرده است که در تابستان پس از 6 سال بارسلونا را ترک کرد و به سویا پیوست.

مرتبط:

راکیتیج: مسی در میدان لبخند می‌زند، بارسا در حال پیشرفت است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر