09:04 27 فبروری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رئال مادرید در تابستان آینده به دنبال تقویت خط حمله خودش خواهد بود و از میان کلیان امباپه و ارلینگ هالند، یکی را به خدمت خواهد گرفت.

به گزارش اسپوتنیک، رئال مادرید مدت‌ها که به دنبال جذب کلیان امباپه است و به نظر می‌رسد که در این تابستان برای جذب او اقدام خواهد کرد.

از سویی هم ارلینگ هالند با درخششی که در دورتموند داشته است، از رئالی‌ها دلربایی کرده و اکثر هواداران این باشگاه در نظر سنجی‌ها، هالند را به امباپه ترجیح داده‌اند.

هر دو بازیکن تمایل زیادی به پیوستن به رئال مادرید دارند و کهکشانی‌ها که در تابستان به دنبال جذب مهاجم اند، کار دشواری برای انتخاب دارند.

در حال حاضر رئال مادرید در حال برنامه ریزی است و تلاش دارد تا منابع مالی برای جذب یکی از این ستاره‌ها را تأمین کند.

در همین حال جوزپ پدرول در برنامه «ال چیرینگیتو»، در مورد احتمال پیوستن دو بازیکن در تابستان به رئال مادرید صحبت کرد و مدعی شد که کهکشانی‌ها یکی از این دو بازیکن را فصل بعد جذب خواهند کرد.

او در این مورد گفت:" هدف اصلی رئال مادرید در فصل آینده جذب امباپه است و اگر مسی در بارسلونا بماند، این مسئله بسیار دشوار خواهد بود، احتمالاً PSG به او جدایی نمی دهد. تنها گزینه این است که پاریسن جرمن مسی را جذب کند و در این حالت این باشگاه قادر به پرداخت دستمزد سه فوق ستاره مسی، امباپه و نیمار نیست و رئال مادرید می‌تواند امباپه را جذب کند".

پدرول در ادامه افزود:" رئال مادرید حاضر نیست بیش از 150 میلیون یورو برای ستاره فرانسوی پرداخت کند و اگر این پیشنهاد رد شود، پرز یك سال دیگر صبر می‌كند و امیدوار است كه امباپه با باشگاه پاریسی تمدید نکند.  من می‌دانم رئال مادرید تا زمان مشخص شدن آینده مسی، پیشنهاد نخواهد داد. در صورتی که رئال مادرید در تابستان امباپه را جذب نکند، به سراغ هالند خواهد رفت و می‌تواند این بازیکن را جذب کند".

این در حالی‌ست که باشگاه پاریسن‌جرمن تلاش دارد تا مسی را در تابستان به صورت رایگان به خدمت بگیرد و این می‌تواند برای جدایی امباپه کمک کند.

مرتبط:

خروجی دیگر رئال مادرید؛ احتمال فروش «رافائل واران» در تابستان قوت گرفت
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر