23:52 27 فبروری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه پاریسن‌جرمن به جمع مشتریان روملو لوکاکو اضافه شد و به نظر می‌رسد که شاهد رقابت داغ سیتی با پی‌اس‌جی در تابستان برای این بازیکن بلجیمی خواهیم بود.

به گزارش اسپوتنیک، منچسترسیتی قصد دارد در پایان فصل 200میلیون پوند برای تقویت خط حمله خودش خرج کند و روملو لوکاکو، مهاجم اینتر یکی از اهداف آنهاست.

این باشگاه قصد دارد مهاجم بلجیمی را جانشین سرخیو آگوئرو کند که  پس از 10 سال حضور در ورزشگاه اتحاد و تبدیل شدن به بهترین گلزن تاریخ باشگاه منچسترسیتی، تابستان امسال  و با ختم قراردادش این باشگاه را به صورت آزاد ترک کند.

ستیزن‌ها اما کار دشواری برای رسیدن به چنین هدفی دارند زیرا باشگاه پاریسن‌جرمن نیز به جمع مشتریان این بازیکن اضافه شده و به نظر می‌رسد که شاهد رقابت داغ سیتی با پی‌اس‌جی در تابستان برای این بازیکن بلجیمی خواهیم بود.

براساس گزارش کالچومرکاتو، که باشگاه پاریسن جرمن شرایط این بازیکن را زیر نظر گرفته است.

پی‌اس‌جی سال گذشته نیز برای جذب ارلینگ هالند تلاش کرده بود و امسال نیز مدعی اصلی جذب لیونل مسی به شمار می‌آید که قراردادش در تابستان با بارسلونا به پایان خواهد رسید و گزینه مدنظر بارسلونا نیز هست. با این حال قهرمان لیگ فرانسه در نظر دارد که برای جذب لوکاکو نیز اقدام کند تا مثلث هجومی رویایی را در کنار نیمار، مسی تشکلیل دهد زیرا مدیران این باشگاه زیاد به ماندن امباپه باورمند نیستند.

لوکاکو تابستان 2019، به اینترمیلان پیوست و تا به حال برای نراتزوری 54 گل در 78 بازی زده است.

مرتبط:

توهین به همسر و مادر و حتی تهدید به مرگ در درگیری زلاتان و لوکاکو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر