ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نیمار ستاره برزیلی پاریس در بازی جام حذفی دچار مصدومیت شد و بلافاصله زمین بازی را ترک کرد.

به گزارش اسپوتنیک، در نیمه دوم بازی شب گذشته پی‌اس‌جی برابر کان نیمار در حالی که احساس درد می کرد زمین مسابقه را ترک کرد؛ موضوعی که باعث شد نگرانی های زیادی در مورد این ستاره برازیلی ایجاد شود.

در صورتی که غیبت وی در دیدار رفت برابر باشگاه سابقش تایید شود، مرد 29 ساله برازیلی پس از «آنخل دی ماریا» دومین غایب بزرگ پی‌اس‌جی در دیدار برابر بارسا خواهد بود. ستاره برزیلی پی‌اس‌جی قرار است امروز(پنجشنبه) تحت آزمایش قرار گیرد تا میزان دقیق مصدومیتش مشخص شود.

پوچتینو پس از دیدار تیمش برابر کان در این خصوص اظهار داشت:«در حال حاضر اظهارنظر در مورد میزان مصدومیت نیمار سخت است. خواهیم دید. به اطلاعات بیشتری در مورد مصدومیتش نیاز داریم اما مصدومیت از ناحیه ماهیچه نزدیک کننده ران است».

سرمربی پی‌اس‌جی در ادامه درباره پیروزی تیمش گفت:«به هدف بزرگ خود که پیروزی و صعود به دور بعد بود دست پیدا کردیم. در نیمه نخست بازی خوبی را به نمایش نگذاشتیم اما در نیمه دوم عملکرد ما بهتر شد و توانستیم با شایستگی به پیروزی دست پیدا کنیم».

در همین ارتباط اکیپ مدعی شده که مصدومیت نیمار به گونه ای است که او به طور قطع دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل بارسلونا را از دست خواهد داد و تنها یک معجزه می تواند او را به این بازی برساند؛ این در حالی است که پاری‌سن‌ژرمن یکی دیگر از ستاره‌های خود یعنی آنخل دی ماریا را هم در آن مسابقه به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت.

نیمار بعد از چند بازی دوری از میادین به خاطر آسیب دیدگی برابر کان به میدان رفت اما بازهم مصدوم شد این درحالی است که پاری‌سن‌جرمن باید سه شنبه هفته آینده در لیگ قهرمانان اروپا به مصاف بارسلونا برود.

 

 

 

 

مرتبط:

کان 0 – پی‌اس‌جی 1؛ صعود شاگردان پوچتینو در شب مصدومیت نیمار
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر