ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ستاره برازیلی پاری‌سن‌جرمن پس از آنکه در بازی برابر کان مصدوم شد، پیام غم‌انگیز در صفحۀ انستاگرام خود منتشر کرد.

به گزارش اسپوتنیک، تنها شش روز مانده به بازی برابر بارسلونا در دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، نیمار مصدوم شد. در یک بازی نه چندان مهم از جام حذفی فوتبال فرانسه، پی‌اس‌جی به مصاف کان رفت و با یک گل به پیروزی رسید.

نیمار پس از اینکه به دلیل مصدومیتی که بر اثر خطاهای بسیاری که روی او انجام شد، بازی در چمپیونزلیگ برابر بارسا را از دست داد، در اینستاگرام خود پیامی تند و تیز را منتشر کرده است.

ستاره پاریسی‌ها با نشر عکسی از مصدومیت خود نوشت:«بسیار غمگینم، درد بی حد و اندازه ای است. یک بار دیگر مجبورم که برای مدتی دست از انجام کاری که بیش از هر چیزی در جهان دوستش دارم، که همان فوتبال بازی کردن است، بکشم».
نیمار در بخش دیگری از پیام خود گفته است:«گاهی به خاطر مدلی که بازی می کنم، احساس ناراحتی می کنم، من دریبل می زنم و در نهایت مدام روی من خطا می شود. نمی دانم تقصیر من است یا مشکل کاری است که در زمین می کنم. این واقعا مرا ناراحت می کند».

مصدومیت نیمار بار دیگر به این معنا است که او یک بازی بزرگ اروپایی دیگر پی‌اس‌جی را از دست خواهد داد. او در ماه های پیش نیز به دلیل مصدومیت بازی برابر رئال مادرید و منچستریونایتد را  هم از دست داده بود.

مرتبط:

فقط یک معجزه می‌تواند نیمار را به دیدار مسی برساند!
دوری 4 هفته‌ای نیمار؛ ستاره برزیلی جدال بارسا را از دست داد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر