08:55 26 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی پاری‌سن‌جرمن در مورد مصدومیت نیمار و حرف و حدیث‌های دیگر در مورد ستاره برازیلی‌اش صحبت کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، سرمربی آرجنتینی پاری‌سن‌جرمن می‌گوید که غیبت نیمار شکست بزرگ برای آنان محسوب می‌شود و‌ با رد برخی ادعاهای مطرح شده می‌گوید که نیمار کسی را برای خطا کردن روی خودش در جریان بازی تحریک نمی‌کند و موضوعات به هیچ وجه درست نیست.

پوچتنیو به برنامه ال ترانزیستور در اونداسرو گفت:«نیمار به دلیل سبک بازی که دارد گاهی هدف تکل‌های بسیار قدرتمندی قرار می‌گیرد. شاید داوران باید روش خاصی را در پیش بگیرند و مراقبت بیشتری از او به عمل بیاورند. نیمار بازی با توپ را دوست دارد و هروقت در زمین حضور دارد همین کار را انجام می‌دهد».
سرمربی پاریسی‌ها در ادامه گفت:«این تحریک کردن حریف برای خطا نیست. او در تمرینات هم همینطور است. کاری که نیمار انجام می‌دهد تحریک آمیز نیست بلکه او فقط عاشق فوتبال است. او بسیار ناراحت است چون انگیزه زیادی برای بازی جلوی بارسلونا داشت. غیبت او شکست بزرگی برای ما به حساب می‌آید».

نیمار در جریان دیدار برابر کان در جام حذفی فرانسه به دلیل مصدومیت از زمین بیرون نرفت. پس از بازی اعلام شد که او نمی‌تواند 4 هفته تیمش را همراهی کند و بدین ترتیب دیدار پاری‌سن‌جرمن برابر بارسلونا در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا که در ورزشگاه نوکمپ برگزار خواهد شد را از دست داد.

مرتبط:

دوری 4 هفته‌ای نیمار؛ ستاره برزیلی جدال بارسا را از دست داد
نیمار پس از مصدومیت: بسیار غمگینم، درد بی‌حد و اندازه‌ای است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر