02:21 05 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی منچسترسیتی، با وجود اینکه سیتیزن‌ها در جمع خود هیچ بازیکن فوق ستاره ای ندارند، از عزم و اراده بازیکنان این تیم تمجید کرد.

به گزارش اسپوتنیک، پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی می گوید تیمش بازیکنی مانند لیونل مسی و کریستیانو رونالدو ندارد که بتواند به تنهایی سرنوشت بازی را تعیین کند اما با این وجود، از ترکیبی که در باشگاه انگلیسی دارد، خوشحال و راضی است.

گواردیولا می‌گوید که حتی یک نفر از بازیکنان فعلی سیتی را حاضر نیست از دست بدهد اما بدش نمی آمد که یک فوق ستاره نیز به ترکیب سیتیزن ها اضافه کند. گواردیولا در این باره گفت:«ما بازیکنانی نداریم که بتوانند به تنهایی یک بازی را ببرند. ما یک مسی یا یک رونالدو یا امباپه و نیمار نداریم. ما باید به عنوان یک تیم این کار را بکنیم».

سرمربی سیتیزن‌ها در ادامه گفت:«بیایید صادق باشیم، من هم دوست دارم بازیکنی در اختیار داشته باشم که در هر بازی 4 گل به ثمر می رساند و مانند بازیکنان دیگر دوندگی دارد، من هم عاشق این موضوع هستم اما در حال حاضر مایل به تعویض هیچ یک از بازیکنانی که در این مقطع در اختیار دارم، نیستم».

گواردیولا در پایان صحبت‌هایش گفت:«تیم های بزرگ، بازیکنان بزرگ، کیفیت خود را در لحظات دشوار و ناگوار نشان می دهند، در لحظات خوب که برای همه بازی کردن آسان است و این فصل ما لحظات بدی داشته ایم».

سیتی اکنون در 16 بازی پیاپی پیروز شده است. شاگردان گواردیولا در 23 بازی گذشته خود در تمام رقابت ها شکست ناپذیر بوده اند و 20 پیروزی و 3 تساوی کسب کرده اند. سیتیزن ها در طی این مدت تنها 6 گل دریافت کرده اند.

 

 

مرتبط:

گواردیولا بهترین سرمربی جنوری لیگ برتر انگلیس+ویدیو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر