09:42 31 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ستاره فرانسوی پاری‌سن‌جرمن فصل آینده نیز به حضور خود در ترکیب این تیم ادامه خواهد.

به گزارش اسپوتنیک، «دیاریو اسپورت» خبر داده که و خانواده کیلیان امباپه و دلفاین ورهیدین، وکیل او، با مدیر برنامه‌ها و نمایندگانی از باشگاه‌های متفاوت دیدار کرده‌اند تا درباره آینده او پس از پی‌اس‌جی مذاکره کنند.

امباپه مدتهاست که به جدایی از پی‌اس‌جی لینک شد اما نمایندگان او تایید کرده‌اند که این مهاجم علیرغم علاقه رئال مادرید و لیورپول به جذبش در آستانه توافق با هیچ باشگاه دیگری قرار ندارد.

با این حال گفته می‌شود که این بازیکن 22 ساله پس از پایان مهلت قراردادش با باشگاه فرانسوی در تابستان 2022 از این تیم جدا خواهد شد.

با این حال مدیران این باشگاه پاریسی نیز تایید کرده‌اند که اگر مجبور به فروش او باشند قیمتی بیش از 220 میلیون یورو دریافت خواهند کرد که حتی از رقم پرداختی آنها برای خرید نیمار در سال 2017 و رکورد جهانی نیز بیشتر است.

بسیاری به این باور اند که امباپه رابطه نزدیکی با زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید دارد اما تصمیم نهایی درباره آینده‌اش هنوز گرفته نشده است.

رئال مادرید حاضر به پرداخت 150 میلیون یورو برای خرید امباپه بود اما رقم فعلی بسیار بیشتر از این است. در نتیجه امباپه باید با توجه به شرایط مالی دشوار فعلی رئال مادرید مدت زمان بیشتری را برای پیوستن به این تیم صبر کند.

 

مرتبط:

عملیات کهکشانی: هالند نزدیک‌تر از امباپه
هالند یا امباپه؛ انتخاب سخت برای رئال در تابستان
ستایش گواردیولا از سیتیزن‌ها؛ ما یک مسی یا یک رونالدو یا امباپه و نیمار نداریم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر