01:54 05 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ناصر الخلیفی مالک پاری‌سن‌ژرمن در بدو ورود به شهر بارسلون مورد توهین هواداران این تیم قرار گرفت و با کلمه دزد خطاب شد.

به گزارش اسپوتنیک؛ گفتن این‌که بارسلونا و پاری‌سن‌ژرمن رابطه خوبی دارند بسیار جالب خواهد بود و این سطح از انزجار به هواداران بلوگرانا نیز رسیده است، در حالی‌که چند نفر از آنها هنگام ورود به شهر کاتالان در روز دوشنبه با ناصر الخلیفی با توهین به او سلام کردند.

الخلیفی به عنوان رئیس باشگاه فرانسوی در موضوع انتقال نیمار از بارسا بهPSG  نقش اساسی را داشت. اکنون وقتی ماه‌های میانی سال 2021 را پشت سر می‌گذاریم، پی‌اس‌جی دوباره با یک ستاره بارسلونا در ارتباط است، این بار این درخشان‌ترین بازیکن تاریخ بارسا است، یعنی لیونل مسی.

به همین ترتیب، چند هوادار بارسا هنگام ورود الخلیفی به شهر در آستانه بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به او فریاد زدند: "مسی را تنها بگذار، دزد!" در تصاویر ضبط شده توسط برنامه 'El Golazo' گل تی‌وی، می‌توان دیدی که یک هوادار فریاد می‌زند و او را توهین می‌کند.

یکی از هواداران بارسلونا که در بیرون هتل منتظر بازیکنان PSG بود صدا زد: "یک میلیون یورو به من بده."

هواداران بلوگرانا می‌دانند که مسی از نحوه اداره این باشگاه تحت ریاست جوزپ ماریا بارتومئو ناراضی بود و او منتظر است ببیند چه کسی در انتخابات ریاست آینده پیروز می‌شود، قبل از این‌که وی تصمیم نهایی درباره آینده خود را بگیرد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر